בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סגן שר הביטחון: ללא הסכם עם סוריה, ישראל תספוג קורבנות ביישובי הצפון 
 
 
חדשות נענע

הבוקר אמר ראש הממשלה ברק כי תוך שישה שבועות נדע אם ניתן לחדש המו'מ עם סוריה. אפרים סנה, בערב, תוקף את הסורים וטוען כי הם אינם רציניים בכוונותיהם לשלום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקפה חריפה של סגן שר הביטחון, אפרים סנה, אל עבר מקבלי ההחלטות בסוריה. "אינני רואה רצינות בכוונות סוריה לשלום", אמר סנה הערב (ראשון) בגל"צ. "הם רוצים הסכם שיוכתב על ידם עם גבול על שפת הכינרת".

במקביל, אמר סנה כי במצב של נסיגה חד צדדית ללא הסכם עם סוריה, צפוייה ישראל לספוג קורבנות ביישובי הצפון.

הדברים באים לאחר ישיבת הממשלה הבוקר, בה הגיב ראש הממשלה ברק על האירועים בפסגת שרי החוץ הערביים בבירות.

ברק אמר כי ישראל תגן על עצמה בהתבסס על כוחה. לדבריו, ישראל לא צריכה אישורים משכנותיה לפעולות שונות, כגון נסיגה מדרום לבנון, והצהרות כאלו של גורמים בעולם הערבי אינן עוזרות ואינן תורמות למשא ומתן.

ברק קבע גם כי תוך שישה שבועות ניתן יהיה לדעת האם יחודש המשא ומתן עם סוריה, וכי תוך חודשיים ניתן יהיה לדעת כיצד יסגו חיילי צה"ל מלבנון.

בנוסף, מתח ברק ביקורת על האופוזיציה ועל שותפים מסויימים בקואליציה, מאחר ו"התבטאויותיהם בעניין ירושלים מזיקות לישראל ופוגעות באחדות הלאומית", דברי ברק שצוטטו בגל"צ.

"עמדת ישראל בנושא ירושלים ברורה, ירושלים בלתי מחולקת בריבונות ישראל לעד", הכריז ברק, הכרזה שגרמה לתגובות פוליטיות מיד לאחר ישיבת הממשלה: סיעות הליכוד והאיחוד הלאומי כבר הגישו הצעה כנגד ברק על שהוא "מחלק את ירושלים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by