בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בקרוב יוכרזו עד עשר סיומות מקבילות לDotCom 

בקרוב יוכרזו עד עשר סיומות מקבילות לDotCom

 
 
חדשות נענע

ארגון ICANN האחראי לתקינה ולדומיינים ברשת האינטרנט, החליט למנות צוות לבדיקת הנושא. הצוות ימליץ כמה סיומות חדשות יתווספו ומה יהיו השמות שלהן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האם בקרוב נגיע למצב שבו הסיומת .SUCKS או הסיומת .ITSNOTFAIR יהפכו לסיומות סטנדרטיות ברשת האינטרנט ? בקצב הנוכחי של התרבות האתרים, ככל הנראה המצב הזה אינו רחוק.

בכינוס הבינלאומי של ארגון ICANN שנערך בקהיר, הוחלט למנות צוות שיבחן את מספר הסיומות החדשות שיוכנסו לשימוש ברשת האינטרנט וימליץ על שמות לסיומות.

השמות אמורים להיות קליטים וידועים בכל רחבי העולם, במטרה להקל את השימוש בהן עד כמה שניתן. וכך, בהחלט תיתכן האפשרות שייבחרו שמות "בעייתיים", בלשון המעטה.

הצוות יגיש את מסקנותיו עד העשרים לאפריל, אלא שעד אז, העומס הקיים בסיומת .COM צפוי להחמיר עוד יותר: ממחקר שנעשה עולה, שמתוך 500,25 מילים הקיימות באנגלית ויכולות להשתלב לפני הסיומת .COM נותרו רק כ-500,1 מילים שעדיין לא "נתפסו".

חוסר כזה בדומיינים, כך נמסר מאתר ZDNET, בהחלט צפוי לזרז את ראשי ICANN להכריז על הסיומות החדשות כבר בחודשים הקרובים כדי למנוע עסקאות של עשרות אלפי דולרים ואף יותר מכך בתמורה לדומיין זה או אחר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by