בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אל-קאעידה: הקרב האמיתי נגד ארה"ב טרם החל 
 
 יד ימינו של בן לאדן. אל-זוואהרי (אל-ג`זירה)   
 
חדשות נענע

קלטת שמע ששודרה באל-ערביה מזהירה: אמריקה תשלם מחיר כבד אם תפגע בעצורי גוואנטנמו; הקול בקלטת שייך למס' 2 בארגון, אל-זוואהרי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קלטת שמע בקולו, לכאורה, של בכיר אל קאעידה איימן אל-זוואהרי, מזהירה את ארצות הברית כי תשלם מחיר כבד אם תפגע באיש מהכלואים במחנה המעצר במפרץ גוואנטנמו שבקובה. הקלטת, ששודרה היום (ראשון) בערוץ הטלווזיה בערבית המשדר מדובאי, "אל-ערביה", מזהירה עוד את ארה"ב כי הקרב האמיתי נגדה טרם החל.

"אמריקה הודיעה כי תחל להעמיד לדין בפני בתי משפט צבאיים, את העצורים המוסלמים במחנה המעצר גוואנטנמו, ויתכן כי ייגזר עליהם עונש מוות", אומר אל זוואהרי בקלטת ומוסיף, "אני נשבע בשם אלוהים שאמריקה הצלבנית תשלם מחיר יקר על כל פגיעה בכל אחד מהעצורים המוסלמים".

מדובר בקלטת ראשונה בקולו של אל-זוואהרי, שנחשב לידי ימינו של אוסאמה בן לאדן, מאז ה-2 במאי. "על שותפיה של ארה"ב במזימה לדעת, שהיא אינה מסוגלת להגן על עצמה, ועל כל אסיר שמוחזק על ידי הכופרים לדעת שיום שחרורו קרוב", נאמר עוד בקלטת.

במחנה המעצר בגוואנטנמו מוחזקים 600 אסירים מ-42 מדינות בהן בריטניה, אוסטרליה, ערב הסעודית, פקיסטן ואפגנניסטן. חלקם נעצרו במהלך המלחמה באפגניסטן בחשד לחברות באל קאעידה וחלקם נעצרו במסגרת המלחמה בטרור, עליה הכריז נשיא ארצות הברית, ג'ורג' בוש. הם מוחזקים במקום ונחקרים מבלי שהוגשו נגדם כתבי אישום.
 

המשרד לביטחון פנים התריע מפני חטיפת מטוסים

 
בחודש שעבר הודיעה וושינגטון כי שישה מהעצורים, בהם שני בריטים ואוסטרלי, עלולים לעמוד לדין בבית משפט צבאי, שעלול לגזור עליהם עונש מוות.

הנשיא בוש התחייב ביום רביעי האחרון לסכל את מה שכינה "האיום האמיתי" מפני התקפה נוספת של אל קאעידה. המשרד לביטחון פנים בארה"ב העביר התרעות לחברות התעופה מפני כוונת פעילים של אל קאעידה, לחטוף מטוסים ולהתאבד איתם בתחומי ארצות הברית או מחוץ לה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by