בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גלעד שרון ימשיך היום בתגובתו לטענות הפרקליטות נגדו 
 
 שימוש בזכות השתיקה בנושאים ציבורים הוא פסול. רובינשטיין (לעמ)   
 
חדשות נענע

בפרקליטות שוקלים סנקציות נגד חשוד השותק מסיבה שאינה רצונו להימנע מהפללה עצמית; לאחרונה ביקרו רובינשטיין ולפיד את שתיקתו של גלעד שרון, בנו של ראש הממשלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בנו של ראש הממשלה, גלעד שרון, יגיש היום (שני) לבית משפט השלום בתל אביב את המשך תגובתו לטענות שהועלו בעתירת הפרקליטות, זאת בעקבות סירובו למסור למשטרה מסמכים הקשורים בפרשת סיריל קרן. לטענת הפרקליטות, גלעד שרון שותק כדי שלא להפליל את אביו ראש הממשלה, ואת אחיו חבר הכנסת עומרי שרון. בית המשפט צפוי למסור את החלטתו בנושא ביום רביעי הקרוב.

בפרקליטות המדינה שוקלים לעגן בחקיקה סנקציות נגד חשוד השותק בחקירה מסיבה שאינה רצונו להימנע מהפללה עצמית. אתמול נמסר כי על פי המצב המשפטי היום, כל אדם זכאי שלא להפליל את עצמו, אך כל אחד חייב למסור עדות אמת בחקירה ולשתף פעולה עם חוקריו.

שלשום תקף היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, בחריפות את החלטתו של גלעד שרון, בנו של ראש הממשלה, לשמור שוב על זכות השתיקה בחקירתו אתמול בפרשת האי היווני. לדבריו, שימוש בזכות השתיקה בנושאים ציבורים הוא פסול, במיוחד לאור העובדה שבשל החסינות הפרלמנטרית של אביו, נמנעת המשטרה מלערוך חיפוש בביתו של גלעד שרון. רובינשטיין הוסיף כי שימוש בזכות השתיקה עלול לחזק את החשדות כלפי אדם נגדו מתנהלת חקירה.

שר המשפטים, יוסף לפיד, מצטרף לביקורת על שתיקתו של גלעד שרון בחקירות המשטרה. לפיד אמר כי "בנוגע לעסקיו הפרטיים רשאי גלעד שרון לשמור על שתיקה כמו כל אזרח אחר, אך בנוגע לעניינים הציבוריים עליו למסור עדות כדי לסייע למשטרה בחקירה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by