בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קולין פאוול מתכנן פרישה 
 
 האם רייס תחליף את פאוול? פאוול ובוש (רויטרס)   
 
חדשות נענע

ה"וושינגטון פוסט" דיווח היום כי פאוול יפרוש אחרי הבחירות; בין המועמדים להחליפו גם קונדליסה רייס; בבית הלבן מכחישים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזכיר המדינה האמריקני, קולין פאוול, הודיע לבית הלבן כי יפרוש מתפקידו לאחר הבחירות לנשיאות ארצות-הברית ב-2004, גם במקרה שהנשיא בוש יזכה בשנית, כך מדווח היום (שני) העיתון "וושינגטון פוסט". על-פי הדיווח הסיבה לפרישה היא אישית ולא מקצועית, והמועמדים להחליף את פאוול הם היועצת לביטחון לאומי, קונדוליסה רייס, ותת שר ההגנה, פול וולפוביץ'.

עם זאת, גורמים בבית הלבן הכחישו היום נמרצות את הדיווח. דובר מחלקת המדינה, פיליפ ריקר, אמר כי אין בסיס לכל הסיפור הזה. "לא נערכה שיחה בין פאוול לבית הלבן", אמר הדובר. גם מייקל אנטון, דובר המועצה לבטחון לאומי, אמר כי לא ידוע לו על כוונתו של פאוול לפרוש.

הוושינגטון פוסט טוען מנגד כי המקור עליו נסמך, פקיד בכיר בבית הלבן, היה עד לשיחה בין סגנו של פאוול, ריצ'ארד ארמיטאז', לבין היועצת לבטחון לאומי, קונדליסה רייס. בשיחה אמר ארמיטאג' לרייס כי הוא ופאוול, לא ימשיכו לעבוד עם הנשיא בוש.

פאוול, בן 66, סירב לאחרונה להגיב על הספקולציות לגבי המשך עבודתו במחלקת המדינה. עם זאת, הוא לא הסתיר את האינטרסים שיש לו גם מחוץ לממשל, למשל, קידום תוכניות חינוך מיוחדות לאוכלוסיה השחורה בארה"ב. "לכבוד הוא לי לשרת את הנשיא", אמר פאוול בחודש שעבר. "זו התשובה היחידה אותה תוציאו ממני לגבי השאלה אם אני נשאר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by