בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר בנט 
 
 שבוע להעלמותה ואין קצה חוט. דנה בנט   
 
חדשות נענע

בנט היא אזרחית אמריקנית ומשפחתה ביקשה מהבולשת לסייע במציאתה; באזור צפת נמשכים החיפושים אחר אליעזר קלוגהופט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תלמיד הישיבה הנעדר (משטרת ישראל)
 תלמיד הישיבה הנעדר (משטרת ישראל)   
משפחתה של דנה בנט, שנעדרת מזה שבוע פנתה לבולשת הפדרלית של ארצות הברית, האף.בי.אי, בבקשה לשלוח סיוע בחיפושים אחר דנה. זאת, מאחר שהנערה בת ה-18 מטבריה היא גם אזרחית אמריקנית.

אביה, בנימין בן יצחק, פנה היום באמצעות התקשורת למי שאולי מחזיק בה: "אני פונה למי שלקח את דנה - רק תנו לה ללכת. היא כבר תמצא את הדרך הביתה". האב הגיע לארץ ביום שלישי יחד עם אחיה של דנה, המתגורר עמו בלוס אנג'לס. השניים מסייעים בחיפושים, יחד עם 220 שוטרים ומתנדבים.

המשטרה מבקשת את הציבור לסייע בחיפושים, המתנהלים בגליל התחתון. מי שמעוניין לזייע מתבקש להגיע למושבה מגדל. המשטרה אף מבקשת מן הציבור לגלות עירנות ולמסור כל מידע שעשוי לסייע במציאתה של בנט. תיאורה: גובהה 1.76 מטרים, שערה חום, מתולתל וארוך, צבע עיניה כחול ועל אפה נקודת חן. ביום היעלמה לבשה דנה גופייה לבנה ומכנסי ג'ינס כחולים בהירים. מידע ניתן למסור למשטרת טבריה, בטלפון 04-6724444.

ביום רביעי סיפר נהג מונית כי הסיע את דנה לקרית גת. המשטרה בדקה את עדותו ובמקביל נערך חיפוש במונית, אחרי טביעות אצבעותיה של דנה. ביום שלישי נעצר תושב טבריה לחקירה, בחשד שטילפן מספר פעמים למשטרה ומסר גרסאות סותרות לגבי פרטי העלמותה של בנט. האיש הכחיש כל קשר לפרשה.
 

נמשכים החיפושים אחר אליעזר זוסיא

באזור צפת נמשכים גם היום החיפושים אחר תלמיד הישיבה אליעזר זוסיא קלוגהופט, בן 19 מירושלים, שנעדר מאז יום ראשון. הוריו של קלוגהופט, המתגוררים בארצות הברית, הגיעו ביום רביעי לארץ והצטרפו לחיפושים אחריו.

בחקירת המשטרה התברר כי קלוגהופט נעדר מביתו כבר מספר פעמים בעבר, מרצונו החופשי. החיפושים אחריו התמקדו בתחילת השבוע בקברי צדיקים באזור צפת ומירון, לשם הגיע עם מספר חברים.

אולם בעקבות מידע שהגיע ביום שני מנהג, שטען שהסיע את תלמיד הישיבה לאזור מחלף פולג הסמוך לנתניה, סרקה המשטרה גם את אזור השרון.

המשטרה מבקשת מן הציבור למסור ל מידע שעשוי לעזור במציאתו. קומתו 1.60 מטרים, שערו שחור, הוא מרכיב משקפי ראייה ולובש חליפת חסידים מלאה. כל היודע דבר על מקום הימצאו, מתבקש לפנות לתחנת צפת בטלפון 04-4978444.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by