בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה שוקלת לזמן את אריסון לעדות  

המשטרה שוקלת לזמן את אריסון לעדות

 
 
חדשות נענע

שלוש נשים התלוננו בגין הטרדה מינית עד כה נגד עופר גלזר, בעלה של אשת העסקים; גלזר מכחיש את כל ההאשמות נגדו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה שוקלת לזמן את אשת העסקים שרי אריסון, להעיד בחקירת ההטרדות המיניות בהן חשוד בעלה, עופר גלזר. מקורות במשטרה מסרו היום (ראשון) שהחוקרים מעריכים שאריסון תוכל לשפוך אור על האירועים הקשורים בתלונתה של המתלוננת הראשונה, אחות שטיפלה באריסון.

עופר גלזר, בעלה של איש העסקים שרי אריסון, עלול לעמוד בפני תביעה שלישית בגין הטרדה מינית. למשטרת מרחב ירקון הגיעה היום צעירה כבת 30, וטענה כי לפני שלושה חודשים הותקפה על ידי גלזר. הצעירה סיפרה כי מאז האירוע, שהתרחש באילת, היא נמצאת במצב נפשי קשה.

אולם, המתלוננת לא הגישה תלונה במשטרה מחשש מהתעמתות עם גלזר, שלב הכרחי בחקירות מעין זו. היא ביקשה מהחוקרים שהות להחליט האם ברצונה להגיש תלונה, או לסגת מצעד זה.

במטה משטרת מחוז תל אביב נערך בצהריים עימות בין גלזר, לבין אחות שהתלוננה נגדו בשבוע שעבר. בתום העימות חזר גלזר והכחיש את החשדות המיוחסים לו: "לא היו דברים מעולם", אמר לכתבים שהמתינו מחוץ למטה.

בימים הקרובים תזמן המשטרה את גלזר לעימות נוסף, מול מתלוננת מאזור השרון, שהגישה תלונה נגד גלזר בסוף השבוע. המתלוננת, צעירה בת 23, טענה כי לפני כחמש שנים, שעבדה באילת כמלצרית על יאכטה לתיירים שבבעלותו של גלזר. לטענתה, גלזר הטריד אותה ואת חברתה מינית בשעה שעבדה על היאכטה.

השתיים הגישו תלונות במשטרת אילת כבר לפני חמש שנים, אך המשטרה לא פתחה בחקירה, משום שחששו להתעמת עמו. לאחר שנודע על האחות שהתלוננה נגד גלזר, החליטה הצעירה לשוב ולחדש את תלונתה. חברתה מתגוררת בימים אלה בחו"ל.

עופר גלזר הגיב אתמול לתלונה על אילת, באמרו כי הוגשה נדגו לפני חמש שנים "תלונה שקרית" למשטרת אילת. לדבריו, לאחר שבדקה המשטרה את החשדות וגילתה כי לא היה בהם ממש, סגרה את התיק.
 

חשד: ביצע מעשים מגונים באחות שטיפלה באשתו

 
האשה הראשונה, שהתלוננה נגד גלזר היא אשה בת 40, אחות במקצועה. האשה טענה כי גלזר ביצע בה מספר פעמים מעשים מגונים, בשעה שסעדה את אשתו, שרי אריסון, כשהחלימה מניתוח. המעשית התבצעו בביתה של אריסון, בצפון תל אביב.

גלזר הכחיש החשדות נגדו, ובתום החקירה היום שוחרר לביתו בערבות עצמית. ממשרד יחסי הציבור של משפחת אריסון נמסר כי הוא ישתף פעולה עם חוקרי המשטרה "כדי שהצדק ייצא לאור במהרה". עוד נמסר כי "מדובר בעלילה מרושעת. לא היו דברים מעולם".

שרי אריסון, בעלת השליטה בבנק הפועלים ובחברת שיכון ובינוי, נישאה לעופר גלזר בחודש מאי השנה. החתונה התקיימה בבית במושב בני ציון בהשתתפות כ-250 מוזמנים
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by