בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בריטניה: מצוד אחר מטייל עירום 
 
 כובע ונעליים זה מה שבחר ללבוש (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

המטייל לבוש כובע טמבל ונועל נעלי הרים בלבד נצפה משוטט ביערות יורקשייר; המשטרה מתייחסת לנושא ברצינות רבה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שוטרים מודאגים עורכים חיפושים אחר משוטט עירום שמטייל להנאתו ביערות לאורך בריטניה כשהוא לבוש בכובע טמבל על ראשו ונועל נעלי טיפוס הרים בלבד, כך דיווח היום (שלישי) עיתון הטיימס בלונדון.

האיש גרם לבהלה במספר מקרים בהם נתקל במספר אנשים במהלך טיולו בשדות יורקשייר בצפון אנגליה, שם נראה לאחרונה משוטט לפי עדיי ראייה שראו אותו במספר נקודות לאורך 350 הקילומטרים של דרך פני באזור.

עדת ראייה תיארה את האיש בשנות השלושים המאוחרות לחייו, בעל גוף אתלטי ושזוף לחלוטין. לטענת העדה הוא בירך אותה בעליזות ב"בוקר טוב". במקרה אחר הוא כיסה את עצמו לכאורה, באופן זמני, לאחר שעובר אורח אמר לו שיהיה נחמד מצידו אם ילבש משהו.

החוקר הראשי, טדאוז נובוקובסקי, שמוביל את המצוד, אמר כי המטייל המסתורי יעמוד למשפט על פגיעה בצניעות הציבור. עיתון הטיימס ציטט את נובוקובסקי: "התקריות הללו עלולות להיות מעט משעממות, אבל המשטרה לוקחת אותן ברצינות יתרה בעקבות המועקה הברורה שגרמה לציבור".

עוד הוסיף: "תארו לעצמם אם האישה שלכם היתה תקועה לבדה באזור יורקשייר, אוכלת את הסנדוויץ' שלה וחוטפת תנומה קלה כשפתאום האדם הזה הולך להנאתו ללא בגדים ומבהיל אותה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by