בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשד: טירון בדה סיפור על נסיון לחטיפתו 

חשד: טירון בדה סיפור על נסיון לחטיפתו

 
 
חדשות נענע

הגיע לבסיס חוות השומר כשהוא חבול, וטען שחמישה אלמונים ניסו להכניס אותו בכוח לרכבם; אלא שבשביל לחטוף חייל יכולים להיות במכונית ארבעה אנשים לכל היותר; החייל גם חשוד בשימוש בסמים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חייל צה"ל שהגיע הערב חבול לבסיס הטירונות חוות השומר שבצפון הארץ, טען כי אלמונים ניסו לחטוף אותו בשעה שצעד מצומת גולני לבסיס. לדבריו, ניסו האנשים להכניסו בכוח לרכבם, אך הוא נאבק בהם והצליח להשתחרר. החייל פונה לטיפול בבית החולים "פוריה" שליד טבריה.

עם זאת, לאחר בדיקת טענתו של החייל, מתחזק במשטרה ובמצ"ח הרושם כי לא מדובר בניסיון חטיפה, ועולה החשד כי החייל בדה את המקרה מליבו.

מהמשטרה הצבאית נמסר לאתר החדשות ynet כי החייל היה בדרכו לבסיס לאחר שנחקר במצ"ח בחשד לשימוש בסמים. בחקירתו סירב החייל למסור דגימת שתן, ואז יצא לדרכו אל הבסיס, שבו הוא עובר טירונות. גרסתו בנוגע לחטיפה נשמעה לחוקריו לא אמינה, בין היתר משום שסיפר שמהמכונית שאליה ניסו לחטוף אותו הגיחו חמישה אנשים, בעוד שעל מנת לחטוף חייל יכולים להיות במכונית ארבעה אנשים לכל היותר.

בשעה זו נבדקות אפשרויות שונות, ביניהן האפשרות כי החייל התקוטט עם אחד מחבריו, נחבל, ובדה את סיפור נסיון החטיפה. על פי גרסה אחרת, החייל המציא את סיפור החטיפה על מנת לחמוק מעונש, משום שאמור היה להישפט על כך שנפקד מבסיסו במשך כמה ימים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by