בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
התחדש המשא ומתן בין הרופאים לבין האוצר  

התחדש המשא ומתן בין הרופאים לבין האוצר

 
 
חדשות  נענע

הפוגה זמנית בעיצומי הרופאים, שהסכימו לניסיון גישור נוסף בינם בינם לבין האוצר; אם עד יום ראשון בבוקר לא יושג עד אז הסכם צפוייה שביתה כללית

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המשא ומתן בין הרופאים לבין נציגי האוצר התחדש הערב (חמישי) כאשר הפערים בין הצדדים עדיין גדולים.

ההסתדרות הרפואית הפסיקה היום בצהרים את העיצומים בכל בתי החולים ברחבי הארץ, ועד יום ראשון בבוקר לא ינקטו הרופאים בצעדי מחאה כל שהם.. בכך נענו הרופאים לבקשתו של יו"ר ועדת הכספים בכנסת, ח"כ אלי גולדשמיט, לאפשר לו לגשר בינם לבין נציגי האוצר.

ההחלטה על הפוגה בעיצומים התקבלה, לאחר שהיום בבוקר הצטרפו עובדי המנהל לעיצומי הרופאים, ובכך יצרו היום קשיים נוספים לאנשים המבקשים טיפול רפואי, הם לפי שעה לא מפסיקים את שביתתם. הרופאים מאיימים כי אם עד ליום ראשון לא יושג הסדר תושבת מערכת הבריאות כולה.

שר הבריאות שלמה בניזרי אמר אתמול כי הגיעו אליו עדויות מבתי החולים על החמרה במצבם של חולים בגלל השביתה. מגלי צה"ל נמסר כי במשרד האוצר שבו ודחו את דרישות הרופאים, בטענה ששכר הרופאים הוא הגבוה ביותר במגזר הציבורי. לטענת אנשי האוצר, השכר הממוצע של רופאים עומד כיום על 17 אלף שקלים בחודש.

הרופאים דורשים לקבל שכר השווה ריאלית לזה שקיבלו לפי הסכם השכר שנחתם עמם בשנת .1994 לטענת האוצר, השכר אותו מבקשים הרופאים גבוה ב- 50 אחוזים מהשכר הריאלי שנקבע בהסכם המדובר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by