בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"מדינה פלסטינית תקום רק אם יפורקו תשתיות הטרור" 
 
 שרון. דורש כתנאי את פירוק תשתיות הטרור (איי.פי פול)   
 
חדשות נענע

כך אמר רה"מ בישיבת הממשלה; הרמטכ"ל: איננו שותפים בהודנא; אבו מאזן: אם תיכשל הפסקת האש - ישראל תהיה האחראית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, אומר היום (ראשון) כי "לא תקום מדינה פלסטינית בגבולות זמניים אם הרשות לא תפרק את תשתיות החמאס והג'יהאד האיסלאמי וארגוני הטרור האחרים". שרון אמר את הדברים בישיבת הממשלה שנערכה הבוקר.

הרמטכ"ל, רב אלוף משה יעלון, אמר בישיבה כי הערכת העבודה של הצבא היא שהרשות הפלסטינית לא תפרק את ארגוני הטרור בתום תשעים ימי ההודנא. לדבריו, ישראל אינה שותפה להודנא וכי בכל מקום שבו לא הועברה האחריות הביטחונית לידי הפלסטינים, צה"ל הוא האחראי.

יעלון התייחס גם לנושא הברחת הנשק לישראל: לדבריו, כאשר החיילים מפוצצים מנהרות להברחת נשק, הם מבחינים בעשן העולה מן הצד המצרי וכי פעמים רבות העשן עולה מתוך עמדות של הצבא המצרי, דבר המעיד על שייכות כמעט רשמית של המצרים בהברחת הנשק.

ממלא מקום ראש הממשלה, השר אהוד אולמרט אמר בישיבה כי אם הרשות לא תפרק את תשתיות הטרור, ישראל תיאלץ לטפל בארגוני הטרור בעצמה.

במקביל, ראש הממשלה הפלסטיני, אבו מאזן, אמר במסיבת עיתונאים שכינס הבוקר בסעודיה כי "אם תיכשל הפסקת האש - ישראל תהיה האחראית". לדבריו, "ישראל המשיכה בימים האחרונים בפעילותה הצבאית בהרג ובהרס, ובמיוחד ביום שישי, והיא תהיה האחראית לתוצאות".

בתוך כך, 77 אסירים פלסטינים נוספים צפויים להשתחרר השבוע ממתקני הכליאה הישראלים. רשימת שמותיהם פורסמה היום באתר האינטרנט של שירות בתי הסוהר, כדי לאפשר למעוניינים להגיש ערעור.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by