בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארצות הברית: מרדף אחר רוצח כלב 

ארצות הברית: מרדף אחר רוצח כלב

 
 
חדשות נענע

אוהבי בעלי החיים הארצות הברית נמצאים במרדף אחר רוצח כלב, וכמאה אלף דולר נאספו עד כה מתורמים, כפרס עבור מידע שיוביל לתפיסת העבריין

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארצות הברית נמצאת כרגע, כמו תמיד, בסערה הנובעת מעוד מקרה אלימות. אלא שהפעם מדובר באלימות מחרידה כנגד כלב, ולא כנגד בני אדם. המשטרה וארגוני בעלי החיים מצויים בעיצומו של מרדף אחר אדם שגרם למותו של כלב אהוב בצורה כה מחרידה, כי תרומות בסך של כמאה אלף דולר נאספו עד כה, תמורת מידע שיסייע במציאת העבריין.

הבי.בי.סי מדווח כי גם במשטרה מופתעים מההתעניינות הרבה ושותפות האזרחים במצוד. לדבריהם, הסכומים שנאספו במטרה למצוא את רוצח הכלב גבוהים יותר מהסכומים שנאספים על פי רוב לעזרה בחיפוש אחר ילדים נעדרים.

הכלב המנוח, ליאו, נפגע קשות מרכב ונהרג עקב סכסוך בין שני נהגים. ליאו, פודל לבן בן עשר, היה ברכב של בעליו, כאשר זה התנגש חזיתית ברכב אחר. נהג הרכב השני יצא מהרכב, תפס את ליאו מהקולר וזרק אותו לעבר נתיב התנועה הנגדי. ליאו נפגע אנושות על ידי רכב שנסע באותו הנתיב, ומת בדרכו לוטרינר.

חוקרים במשטרה טוענים כי מדובר במקרה הגדול ביותר של אכזריות בבעלי חיים שהם טיפלו בו, והראשון מאז גל רציחות החתולים בסן חוזה בשנה שעברה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by