בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החזון של קדאפי: מדינה דו לאומית בשם "ישראטין" 
 
  תמונה מהאתר של קדאפי ``ישראטין- הספר הלבן``   
 
חדשות נענע

החזון מופיע בספר ועכשיו גם באתר אינטרנט בשפה העברית; מקורבו: קדאפי רוצה שהישראלים יכירו את התוכנית; מתנגד למדינה פלסטינית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לנשיא לוב, מועמר קדאפי, יש חזון: ישראטין - מדינה דו לאומית שתפתור את הסכסוך הישראלי פלסטיני. העיתון "מעריב" מדווח היום (ראשון) כי קדאפי מפרסם את תוכניתו, כפי שהופיעה בספר שכתב, באתר אינטרנט בשפה העברית ששמו "ישראטין - הספר הלבן" .

תוכניתו של קדאפי מתורגמת לעברית, כדי שגם ישראלים יתמצאו בפרטיה. "חשוב שהישראלים יעיינו בספר בעצמם ובשפתם שלהם", אמר מקורבו של קדאפי. העברית באתר עילגת למדי, מה שמעלה גיחוך פה ושם, אך התוכנית רצינית למדי.

קדאפי מציע להקים מדינה דו לאומית בין הירדן לים, ששמה יקרא "ישראטין" - הלוא הוא שילוב של ישראל ופלסטין. את המדינה ינהיג פרלמנט משותף לישראלים ופלסטינים וממשלתה תיבחר בבחירות חופשיות, בפיקוח של האו"ם.

שליט לוב מציע עוד, כי השלטון יחולק לפי עדות, כפי שנהוג בלבנון, וכי הפלסטינים יורשו לחזור לבתיהם. הוא מפרט בספרו את ההצעות שהועלו במהלך ההיסטוריה לפתרון הסכסוך הישראלי-ערבי, ומציין את רעיון המדינה הדו-לאומית ואת הציונים שתמכו בו.
 
 
קדאפי שולל הקמת מדינה פלסטינית עצמאית לצד מדינת ישראל ולדבריו, כפי שתורגמו בעברית יצירתית במיוחד, "הפלסטינים לא מקבלים במדינה קטנה אלא במדינה גדולה ומזדיינת להתגונן על עצמה. ויהיה לה את החוק שתזדיין בדיוק כמו המדינות השכנות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by