בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שוורצנגר מוביל בקרב על תפקיד מושל קליפורניה 
 
 שוורצנגר ושרייבר. לא זקוק לנשיא (רויטרס)   
 
חדשות נענע

נתוני סקר חדש מגלים כי 42% מבין הנשאלים מעריכים כי יש סיכוי שהשחקן ממוצא אוסטרי ייבחר לתפקיד, ויביס את 200 מתחריו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גיבור סרטי הפעולה, השחקן ארנולד שוורצנגר, עשוי להיות המושל הבא של מדינת קליפורניה. סקר ``גאלופ`` שמתפרסם היום (שני) ב-CNN ובעיתון USA Today מגלה שהשחקן ממוצא אוסטרי מוביל בפער ניכר על פני מתחריו בקרב על תפקיד מושל קליפורניה הנכסף. 42% מבין הנשאלים השיבו כי יש סיכוי שהוא ייבחר לתפקיד, ויביס את 200 המועמדים האחרים לתפקיד.

הכנסתו של הכוכב בין השנים 2000-2001 הסתכמה בכ-57 מיליון דולר, וסך תרומותיו לצדקה מוערך בכחמישה מיליון דולר. כעת, כשהוא מתמודד למשרה ציבורית, החליטו יועציו לחשוף במסיבת עיתונאים מיוחדת את סך הכנסותיו, תשלומי המסים ששילם וסכומי הכסף שתרם לצדקה.

בסוף השבוע הביע נשיא ארה"ב, ג'ורג' בוש, תמיכה בשוורצנגר. "אני חושב שהוא יהיה מושל טוב", אמר בוש לעיתונאים. שוורצנגר עצמו לא ייחס חשיבות רבה להצהרת התמיכה של הנשיא. "ככל שזה נוגע לי, איני זקוק לנשיא", אמר.

בינתיים, גם איל הפורנוגרפיה לארי פלינט, המוציא לאור את המגזין "האסטלר", הודיע כי בכוונתו להתמודד על המשרה, והצהיר כי ביכולתו להביא את קליפורניה לאיזון תקציבי על ידי הכנסת מכונות הימורים ברחבי המדינה. "העובדה שאני מפרסם פורנוגרפיה", אמר, "אין פירושה שאינני מוטרד מחוליי החברה".

הבחירות החוזרות לתפקיד מושל קליפורניה, שיתקיימו ב-7 באוקטובר, הוקדמו בעקבות הליך הדחה תקדימי של המושל הדמוקרטי, גריי דייוויס, שנבחר לתפקיד בנובמבר האחרון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by