בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום הולדת עצוב בשבי לישראלי אלחנן טננבאום 
 
 טננבאום. יום הולדת שלישי בשבי (מתוך: אתר האינטרנט הרשמי)   
 
חדשות נענע

"כל עוד אנחנו יודעים שאתה שם, חי", כותבים לו בני משפחתו, "לא נפסיק לדפוק על כל דלת בעולם, על כל לב פתוח, על כל לב אטום - עד שייפתח אליך צוהר"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"אבא, עליך לשמור על כוחותיך... היום אנו חוגגים איתך בעצב את יום הולדתך השלישי בשבי. יום הולדת ללא עוגה, ללא נרות, ללא אוהביך" - כך כותבים בני משפחתו של האזרח הישראלי אלחנן טננבאום המוחזק בשבי החיזבאללה במכתב לרגל יום הולדתו ה-57, אותו הם מבקשים להעביר לו באמצעות הצלב האדום.

"איננו יודעים אם אתה יודע שזהו יום הולדתך, ואין אנו יודעים אם המתנה שאנו מנסים להעביר לך אכן תגיע אליך", הם כותבים. "ייתכן מאוד כי כמו בשנים קודמות וכמו בכל הפעמים האחרות שבהן ניסינו להעביר אליך מתנות ומכתבים גם הפעם תיוותר מתנתנו על מפתנה של דלת נעולה".

"אך אין זה חשוב כמה מתנות ומכתבים חזרו ועוד יחזרו. כל עוד אנחנו יודעים שאתה שם, חי, לא נפסיק לנסות ליצור איתך קשר. לא נפסיק לדפוק על כל דלת בעולם, על כל לב פתוח, על כל לב אטום - עד שייפתח אליך צוהר".

לרגל יום הולדתו של טננבאום קנו לו רעייתו אסתר, והילדים קרן ואורי, את הספר "חוץ מציפורים" של הסופרת עמיה ליבליך המגולל את סיפוריהם של עשרה ישראלים ששהו במשך שלוש שנים וחצי בשבי בתקופת מלחמת ההתשה.

בני המשפחה מבקשים למסור את הספר ואת המכתב לאנשי הצלב האדום בתקווה שבארגון החיזבאללה יסכימו להעביר אותם ליעדם. לאחרונה מסרו מקורות מדיניים בכירים ביותר בישראל כי נציגי הארגון ביקרו אצל טננבאום ווידאו שהוא עדיין בחיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by