בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אין גבול לאטימות: אגרת טלוויזיה לנעדר באומל 

אין גבול לאטימות: אגרת טלוויזיה לנעדר באומל

 
 
חדשות נענע

החייל שנעדר מאז מלחמת לבנון ב-82' קיבל לכתובתו בי-ם אגרת טלוויזיה; אביו: "מצד אחד זה חוסר רגישות, אבל מצד שני זה די מצחיק. מעניין אם גם לרון ארד שלחו חשבון אגרה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יותר מעשרים שנה חלפו מאז נעלם החייל זכריה באומל בקרב סולטן יעקב, במלחמת לבנון, אך באגף הגבייה ברשות השידור עדיין לא עידכנו את הרשומות שבידיהם. "מעריב" מדווח היום (שלישי) כי לאחרונה נשלח לכתובתו של באומל בירושלים מכתב שבו הוא נדרש לשלם את אגרת הטלוויזיה לחודשים דצמבר-יולי 2003, בסך של 257.50 שקל.

"אני באמת לא יודע מה לחשוב" אמר אתמול יונה באומל, אביו של זכריה. "מצד אחד מדובר בחוסר רגישות, אבל מצד שני זה די מצחיק. זו פעם ראשונה שקיבלנו חשבון אגרה בשביל זכריה, מעניין אם גם לרון ארד שלחו חשבון אגרה". לטענתו של האב בישראל הזניחו את הטיפול בהיעדרות בנו לעומת הטיפול בנווט השבוי.

ברשות השידור ביקשו להתנצל בפני המשפחה על עוגמת הנפש. "הנושא ייבדק", נמסר בתגובה, "ככל הנראה, הסיבה היא שזכריה באומל מופיע במרשם התושבים, אשר מהווה את בסיס מאגר הנתונים כל עוד הוא בחזקת נעדר".

בתחילת החודש שעבר הודיעה לבנון כי נמצאו גופותיהם של שלושת חיילי צה"ל הנעדרים מאז הקרב בסולטן יעקב, בהם באומל. ואולם מאוחר יותר, התפרסמו דיווחים סותרים ובהם נאמר כי הגופות הן של שני גברים ואישה מלבנון.

קרב סולטן-יעקב נחשב לאחד הכישלונות הצורבים ביותר בתולדות צה"ל. הוא נערך בחודש הראשון למלחמה, כאשר גדוד שריון במילואים נקלע למתחם שנמצא בשליטת הצבא הסורי. 20 חיילים נהרגו, עשרות נפצעו ושני טנקים של צה"ל נעלמו. במהלך השנים שחלפו מאז ערך צה"ל תחקירים רבים ואולם גורל השבויים נותר עם סימני שאלה רבים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by