בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשד: שוטר סחט שוטרת באמצעות "קלטת לוהטת" 
 
 למרות כניעתה לסחיטה הקלטת התגלגלה הלאה (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

טען כי יש בידיו קלטת שבה היא נראית מקיימת יחסי מין עם גבר זר; השוטרת הנשואה נכנעה לאיומים ושילמה לו 10000 שקל ומאוחר יותר 2200 שקל נוספים כדי שהקלטת לא תתגלגל לידי הבעל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שוטר מהדרום חשוד כי סחט אלפי שקלים מעמיתה, שוטרת המשרתת בתחנה שלו, לאחר שהשיג "קלטת לוהטת" שבה היא מככבת. נגד החשוד הוגש כתב אישום בגין סחיטה ואיומים ומשפטו צפוי להיפתח בקרוב.

על פי הדיווח, המתפרסם ב"מעריב", לפני כשבעה חודשים פנה השוטר אל השוטרת וסיפר לה כי צפה יחד עם חבר, חוקר פרטי, בקלטת וידאו שבה היא נראית מקיימת יחסי מין עם גבר אחר וכי במשרדו של חברו נמצאות שלוש קלטות וידאו ו-80 תמונות שבהן היא מככבת. החשוד איים על השוטרת כי אלה יישלחו לבעלה אם לא תעביר לידי החוקר הפרטי 5000 שקל.

מכתב האישום עולה כי בשלב מאוחר יותר התקשר אליה שוב וסיפר לה שלמעשה ישנה רק קלטת אחת בכיכובה, לאחר שיתר הקלטות הושמדו על ידי החוקר הפרטי, אך כעת דרש ממנה 10000 שקל.
השוטרת, שנבהלה, העבירה לידיו את הסכום המבוקש ואולם מספר ימים לאחר מכן התקשר אלמוני לבעלה, וגילה לו כי היא מנהלת רומן מהצד וכי היא תועדה בתנוחות אינטימיות שונות.

לאחר שהבעל התעמת עם אשתו, מיהרה זו להתקשר לעמיתה השוטר, שהבטיח לה לברר את הסוגיה עם חברו החוקר הפרטי. מאוחר יותר הסביר לה כי מי שהתקשר לבעלה היה עובד לשעבר ממשרדו של החוקר שהקלטת התגלגלה לידיו, והבטיח לה שתמורת סכום של 2200 שקל ידאג שהקלטת לא תגיע לידי הבעל.

השוטרת שילמה את הסכום ואולם מאוחר יותר התחרטה והחליטה להתלונן במחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) נגד עמיתה. בתום חקירתו הוחלט להשעות את השוטר מהמשטרה, ולהעמידו לדין על עבירות של סחיטה באיומים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by