בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ש"ס: הרב לא ייתיצב לחקירה 
 
 
חדשות  נענע

עם זאת פרסם הרב "הבהרה" והסביר כי לא קרא לפעול באלימות נגד אף אדם. בישיבה השתתפו שרי ש"ס, נציגו של הרב עובדיה והשרים רמון, ביליין ושוחט. שרי ש"ס: אין תוצאות, אנו לא מתכוונים לוותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנשי ש"ס הבהירו היום כי הרב עובדיה יוסף לא יתיצב לחקירה במשטרה, גם אם יוחלט על כך במשרד היועץ המשפטי לממשלה. "זה לא ייתכן. הרב הוא המנהיג של עם ישראל", אמר אחד מפעילי התנועה הבוקר.

אמש הסתיימה הפגישה שכונסה במשרדו של ראש הממשלה, אהוד ברק, בעקבות דבריו החריפים של הרב עובדיה יוסף בלא תוצאות.

המשתתפים יצאו מהפגישה כשהם מסכימים להמשך מבנה הקואליציה הנוכחי, אך שרי ש"ס טענו כי הם אינם מתכוונים לוותר על דרישותיהם. ראש הממשלה ברק אמר כי הוא עצמו בחר בסיעות הקואליציה ואינו מתחרט על בחירתו.

בשיחות השתתפו, בין השאר, שרי ש"ס, השרים חיים רמון, יוסי ביילין ואברהם שוחט ועורך דין המקורב לרב עובדיה יוסף. לפניה, נפגש ראש הממשלה ברק בארבע עיניים עם השר אלי ישי.

קודם לכן, הרב עובדיה יוסף, מנהיגה הרוחני של תנועת ש"ס, פרסם הערב (ראשון) הבהרה לדברים החריפים שאמר ביום שבת. בין היתר, כינה הרב עובדיה את יוסי שריד "שטן" ואמר כי "יש לעקור אותו מזרע ישראל" כעמלק.
 
בדברי ההבהרה שפרסם, הסביר הרב כי כוונתו לא היתה לנהוג באלימות פיזית כנגד אף אדם. "הרב מבקש להבהיר שאם חלילה דבריו לא הובנו כהלכה, הרי שאין כוונה בדבריו לנהוג באלימות פיזית", אמר יו"ר ש"ס, השר אלי ישי.

ישי הוסיף גם כי הוא `מקווה` למען טובת הציבור שלא תיפתח חקירה פלילית כנגד הרב.

ההערכה היא כי היועץ המשפטי לממשלה ימליץ בסופו של דבר לפתוח בחקירה פלילית כנגד הרב עובדיה.

הדברים שנאמרו עוררו זעם גם בקרב ראשי העולם היהודי, והובילו את השר שריד להציע לרב עובדיה "ללמוד את העובדות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by