בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
3 מתנחלים נעצרו בחשד לעבירות ביטחון 
 
 הנסיונות לשבור אותו נכשלו. פס (קמרה 2000)   
 
חדשות נענע

השלושה, סלע תור, יששכר פרץ ורונן ארוסי, נעצרו בהמשך למעצר יצחק פס ומתתיהו שבו שנעצרו לפני כחודש; הולכים ונחשפים פרטי חקירתם של פס ושבו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוחות השב"כ ומשטרת מחוז ש"י עצרו אמש שלושה מתנחלים בחשד לעבירות ביטחון. כך הותר היום (חמישי) לפרסום. מעצר המתנחלים הוארך בשישה ימים. יתר הפרטים נאסרו לפרסום. השלושה, סלע תור, יששכר פרץ ורונן ארוסי, נעצרו בהמשך למעצרם של יצחק פס, מתתיהו שבו ושחר זליגר שנעצרו לפני כחודש.

פס וגיסו שבו נעצרו כשברשותם שמונה לבנות חבלה במשקל כולל של כארבעה קילוגרמים. לפי כתב האישום שהגישה הפרקליטות לבית המשפט המחוזי בירושלים, השניים העבירו את לבנות החבלה שנגנבו מצה"ל מבנימין לאיזור ירושלים.

פס הוא אביה של הפעוטה שלהבת פס שנרצחה מירי צלף פלסטיני במרכז חברון לפני כשנתיים. התינוקת שלהבת פס היתה בת עשרה חודשים כאשר נפגעה מירי של צלף פלסטיני במרץ 2001. אביה החזיק אותה בידיו, בפתח ביתם בשכונת אברהם אבינו בחברון, בשעה שצלפים משכונת אבו סנינה הסמוכה ירו לעברם. שלהבת נפגעה בראשה, ומתה מפצעיה לאחר זמן קצר. פס נפצע ברגלו ונזקק לניתוח.

פס ואשתו סירבו בתחילה להביא את בתם לקבורה, עד שצה"ל יכבוש מחדש את גבעת אבו-סנינה. לאחר כשבוע נעתרו ללחץ הכבד שהפעילו עליהם חברים, רבנים ואנשי ציבור, והסכימו להביאה לקבורה.
 

החוקרים ניסו לשבור את פס

 
בתוך כך, הולכים ונחשפים פרטי חקירתם של פס ושבו, והשיטות של חוקרי השב"כ שניסו לגרום להם להודות בכוונה לרצוח ערבים חפים מפשע ובהשתייכות לארגון טרור.

במהלך חקירתו בשבת ניסה אחד החוקרים להתיידד עם פס. החוקר סיפר לו כי הוא אמנם חילוני, אך הוסיף כי היום חל יום הולדתו של בנו מה שגורם לשניהם 'להפסיד' יום חשוב. כך מדווח 'מעריב'. שיטה זו לא השיגה את מטרתה ופס המשיך בשתיקתו.

לפי הדיווח, חוקר אחר ניסה שיטה שונה, החוקר שיחק את 'הקשוח' ואמר לפס כי מעשיו חמורים, וכי הוא חסר אחריות משום שבעת שעשה את מעשיו לא התחשב במשפחתו ובבנותיו. גם שיטה זו לא הועילה. פס הוסיף ושתק.

החוקרים ניסו גם להפגיש אותו עם לוכדי הצלף שהרג את בתו, וטענו בפניו כי גיסו שבו החל לשתף פעולה עימם. עם זאת, הדברים לא הועילו ועד כה לא הודה פס באף אחת מהחשדות נגדו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by