בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב: משפחות אנשי הצבא מוחות נגד השהות בעיראק 
 
 ``כמה חיי אמריקנים שווים גלון אחד של נפט?`` (רויטרס)   
 
חדשות נענע

חברי ארגון "משפחות אנשי הצבא משמיעות את קולן" הפגינו בוושינגטון; "כמה חיי אמריקנים שווים גלון אחד של נפט?" שאלו המפגינים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גל חדש של מחאה נגד שהיית חיילי ארצות הברית בעיראק. משפחותיהם של יותר מ-600 חיילים אמריקנים המוצבים בעיראק פתחו במאבק להחזיר את הבנים והבנות הביתה.

חברי הארגון "משפחות אנשי הצבא משמיעות את קולן" הפגינו ביומיים האחרונים בוושינגטון ומול בסיס של הדיוויזיה המוטסת ה-82 בצפון קרוליינה. המפגינים אמרו, כי אף שמרביתם הצביעו בעד הנשיא בוש בבחירות האחרונות ובתחילה תמכו במלחמה בעיראק, עתה הם מתנגדים לכך בתוקף.

לטענתם נימוקיו של הנשיא בוש ליציאה למלחמה אינם משכנעים והוא ממעיט מערך הסיכונים שהחיילים נתונים להם בעיראק. "כמה חיי אמריקנים שווים גלון אחד של נפט?" שאלו המפגינים.

על רקע הקריאות להחזרת החיילים, נשא אתמול בוש דברים בפני אנשי צבא ובני משפחותיהם בקליפורניה. "ההקרבה של משפחות החיילים היא עצומה והאומה אסירת תודה על תרומתכם", אמר הנשיא. עם זאת, למרות המסרים התומכים ואהדת הנשיא, ייתכן שבזמן הקרוב תקצץ האומה את תמיכתה בחייליה, מבחינה חומרית לפחות. זאת, לאור תכנית הפנטגון לקצץ את משכורותיהם של החיילים המשרתים בעיראק ואפגניסטן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by