בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נמני לאוהדים: אלימות לא תפתור כלום 
 
 אוהבים אותך נמני. המודח והאוהדים בשבת (one)   
 
חדשות נענע, מערכת one

הקפטן המודח כינס מסיבת עיתונאים; נמני: מה שקרה ביני לבין טל בנין לא קשור לסילוק שלנו ממכבי; המשטרה חוקרת ריסוס כתובות הנאצה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אבי נמני, ששוחרר ביום רביעי שעבר במפתיע ממכבי ת"א, כינס היום (ראשון) מסיבת עיתונאים מיוחדת בה דיבר לראשונה מאז שוחרר מהקבוצה ע"י ניר קלינגר.

נמני פתח במסיבת העיתונאים ואמר: "יש נקודה אחת שמאוד מפריעה לי. יש לי פחד גדול שמה שקורה מסביב יגלוש ואי אפשר יהיה לעצור את כדור השלג הזה. אני פונה פנייה נרגשת לקהל של מכבי ת"א, שצריך להבין שאלימות לא תפתור כלום. אין שחקן שנמצא מעל המועדון, כולם צריכים לחזור לפרופורציות. מי שפועל בניגוד לחוק - אני לא רואה בו אוהד שלי ולא רואה בו אוהד של מכבי ת"א. אני פונה לקהל של מכבי שלא יפנה לאלימות. אני רוצה להדגיש שעזרתי לברוך דגו בתחילת דרכו ואפילו הייתי החונך שלו. מה שקרה ביני לבין טל בנין לא קשור לסילוק שלנו ממכבי".

נמני דיבר על מערכת היחסים שלו עם בנין, שלטענת אנשי מכבי ת"א הביאה לקרע חברתי גדול מאוד במועדון: "צריך לשים את העניין ביני לבין טל בנין בצד. במשך תקופה טל היה אחד החברים הכי טובים שלי. גם היום היחסים בינינו בסדר גמור ואני לא חושב שזה הנושא. שיחקתי במשך שנים עם שחקנים שלא דיברו במשך תקופות ארוכות".

על דגו: "אני הייתי החונך של ברוך דגו, אני עזרתי לו להתאקלם במכבי ת"א. הבעיה היא לא עם דגו, אלא עם אבא שלו שגורם לו את כל הנזק. כל אחד צריך לדעת את מקומו ומי שלא יודע את מקומו - יש לו בעיה".

נמני אמר כי לדעתו לא הבעיה החברתית הובילה לסילוקו: "הבעיה היא כספית. זה הבסיס ולא מעבר לזה. גם בשנה שעברה מכבי ת"א ניהלו מאחורי גבי מו"מ עם קבוצות אחרות. מה שעשו לי במכבי ת"א... אני מרגיש, לא כמו שתקעו לי סכין בגב, אלא תקעו לי סכין בלב. נפגעתי מאוד ממכבי ת"א, הם ניהלו מו"מ עם קבוצות אחרות מאחורי גבי בלי ידיעתי. אין לי בעיה לשחק במכבי ת"א, אני רוצה לשחק בקבוצה, אני קשור לקבוצה בלב ובנפש".

הקשר הפתיע ואמר כי הוא משוחח גם עם קלינגר וגם עם בנין ודגו. "אני מדבר עם שלושתם", סיפר. "אבל זה שאנחנו לא יוצאים בלילה לא אומר שאי אפשר לשחק כדורגל ביחד. לא זו הבעיה של מכבי ת"א ולכן מאוד נפגעתי מהדרך".

כתובות נאצה והתפרעויות במגרש

כזכור, הדהים קלינגר את עולם הכדורגל כשהחליט ביום רביעי שעבר על שחרוררם של נמני וטל בנין בעקבות מה שהוא כינה בעיית מנהיגות ומחנות שנוצרו בקבוצה ופגעו בה קשות.

מאז ההודעה הדרמטית סירבו רבים מאוהדי הקבוצה לקבל את שחרור הקפטן והסמל של הקבוצה והחלו בפעולות מחאה, חלקם אלימות. כתובות נאצה רוססו על ביתו ברמת השרון של אחד מבעלי הפועל ת"א, רפי עגיב. בין היתר נכתב: "רפי עגיב - אתה צהוב מסריח", "אם אתה תביא את אבי נמני - אתה תמות", "שער 5 דורש שנמני יעלה באש", "הפועל ת"א לאדומים". כמו כן, במקום צוירו גם מספר צלבי קרס. על קירות בית הוריו של נמני בחולון נכתב: "אם אבי נמני יעזוב את מכבי ת"א לכל קבוצה אחרת - נרצח אותו ואתכם". מספר אוהדים גם תקפו את מכוניותם של בעלי הקבוצה, לוני הרציקוביץ', והמנכ"ל, אלי דריקס, וירקו אליהם.

מחאת האוהדים המשיכה אתמול כשמאות אוהדים הגיעו למשחק בגביע-הטוטו מול בית"ר ירושלים כשהם לבושים שחור. במהלך המשחק נעצרו שש אוהדים: 5 קטינים ו- 6 בגירים, בחשד להפרות סדר, אחזקת אמל"ח והעלבת עובד ציבור. 4 בגירים ו- 2 קטינים שוחררו בתום חקירתם, עם הרחקה ממשחקי הכדורגל למשך 15 יום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by