בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האפיפיור בירדן: קורא לאחדות במזרח התיכון 

האפיפיור בירדן: קורא לאחדות במזרח התיכון

 
 
חדשות  נענע

בארץ נערכים במרץ לקראת נחיתתו הצפויה של האפיפיור הערב. משטרת ירושלים ממליצה לתושבי הבירה: סעו באוטובוסים שבוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 

האפיפיור יוחנן פאולוס השני קיים היום מיסה באיצטדיון הספורט בעמאן, בה השתתפו שלושים אלף מאמינים. האפיפיור קרא לחזק את שיתוף הפעולה בין שלושת הדתות המרכזיות בארץ-הקודש: היהדות הנצרות והאיסלאם, "עתידכם תלוי באחדות ובסולידריות" קרא האפיפיור למאמינים.

כתב רויטרס דיווח כי האפיפיור נראה חש ברע, חיוור ונצרך להישען רוב הזמן על צלב הכסף הגדול לצידו. כמו כן היה דיבורו של האפיפיור כבד, נראה שמחלת הפרקינסון ממנה סובל לפי החשד האפיפיור, מקשה עליו את הדיבור.

כמה מאות עיראקים נכנסו גם הם לאיצטדיון כשהם נושאים דגלי עיראק עליהם נכתב "אללה הוא אכבר". כזכור, ביטל האפיפיור ביטול מתוכנן בעיראק בדצמבר שנה שעברה לאחר שסדאם חוסיין לא הבטיח לערוב לבטחונו.

הערב ינחת מטוסו של האפיפיור בנמל התעופה בן גוריון ובכך יחל ביקורו בן ששת הימים בארץ. מהמשטרה נמסר כי שיבושי תנועה צפוים הערב בירושלים עם הגעת האפיפיור לבירה. הצירים המובילים ממנחת המסוקים להר הצופים ועד למעונו של שגריר הותיקאן בישראל ברחוב שמואל בן הדייה יהיו סגור לתנועה בין השעות 18:30 ל- 19:15. המשטרה מבקשת מתושבי ירושלים, שלא לנסוע בשעות אלה בכביש מספר אחת, וממליצה בכל מקרה להשתמש בשבוע הקרוב בתחבורה הציבורית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by