בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרה בן אדרי נהרגה בפיצוץ על רקע פלילי בת"א 
 
 עוד הסלמה בעולם הפשע המקומי. זירת הפיצוץ (משטרת ת``א)   
 
חדשות נענע

הפיצוץ, בו נפצעו 7 בני אדם, אירע בבניין בו ממוקמת סטקייה, בה אוכלים גורמים המעורבים בפלילים; הערכה: מדובר בניסיון חיסול של עבריין המחזיק משרד לסילוק חובות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שקרה בן אדרי, בת 56 מתל אביב, נהרגה ושבעה בני אדם נוספים נפצעו קל בפיצוץ שהיה הבוקר (שני), סמוך לשעה 10, ברחוב יצחק שדה 34, פינת רחוב המסגר בתל-אביב. בבניין פועלת סטקייה ("סטקיית האחים") ומשרדים רבים. עדיין לא פורסם מועד הלוויתה של בן אדרי.

הפיצוץ אירע בפסאז' בין הסטקייה למעלית ומעוצמתו קרסה המעלית ואיתה הקיר התומך עד לקומה הרביעית. גם המסעדה שפעלה בסמוך נפגעה באופן קשה. המבנה הוכרז כמסוכן והכניסה אליו נחסמה.

במשטרה מתחזקת ההערכה כי מדובר בפיצוץ על רקע פלילי, בשל סכסוכים בין עבריינים. ההערכה היא כי המטרה לפיצוץ היה עבריין בשם יעקב אמסלם, בעל משרד לגביית חובות שפועל בבניין. אמסלם כבר היה בעבר יעד לחיסול ע"י גורמים בעולם הפשע.

אפשרות נוספת היא ניסיון חיסול של מי מבין יושבי הסטקייה, שעל פי גורמים במשטרה ידוע כי אוכלים בה דמויות המעורבות בעסקי השוק האפור, הימורים ופשיעה.

המטען, ככל הנראה במשקל בינוני, הונח בתוך המעלית או בצמוד לה. אישה שעמדה ליד המעלית נפצעה אנושות בפיצוץ ומתה מאוחר יותר מפצעיה. שבעה אנשים נוספים ששהו בסמוך נפצעו קל, ורובם סובלים מחרדה.
 
בתחילה חשבו במשטרה ובשירותי הכיבוי כי מדובר בפיצוץ בלון גז של סטקיית "האחים" הפועלת בקומת הקרקע של הבניין. כעבור מספר דקות ובעקבות סריקה שערכו במקום חבלנים בלוויית כלבים, נמצאו במקום שרידי חומר נפץ.

טפסר אהרון אהרוני, סגן מפקד שירותי הכבאות של מחוז תל אביב אמר לגלי צה"ל כי , "בהערכה ראשונה לא מדובר בגז, אלא כנראה בפיצוץ חומר נפץ שהיה בתוך המעלית. הוא גרם לפיצוץ של פיר המעלית, לאורך ארבע קומות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by