בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כמה בריטים נכנסים לתא טלפון אחד? 
 
 כמה כיף לנו (רויטרס)   
 
חדשות נענע

שיא העולם בענף ביזארי זה נשבר היום באדינבורו כש-14 בני אדם נדחסו לתא האדום; השיא הקודם - 12 בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיא עולמי ביזארי נשבר היום (שלישי) במהלך פסטיבל הפרינג' באדינבורו שבסקוטלנד, עת 14 בני אדם נדחסו לתוך תא טלפון בריטי אדום אחד.

עשרות תיירים וסקרנים התאספו הבוקר מסביב לתא הטלפון שהוצב ברחוב הראשי של אדינבורו. מתנדבים מבין הקהל ושחקנים שהשתתפו בפסטיבל, נדחסו לתוך תא הטלפון, תוך כדי טיפוס על הגג והשתחלות לוליינית.

בתחילה נראה היה שהמבצע, יוזמה של תיאטרון קבוש המציג בפסטיבל, נועד לכישלון. בניסיון הראשון נדחסו לתא הטלפון 12 אנשים, עד שאחד מהם התלונן כי הוא סובל מקלסטרופוביה ודרש לצאת. ניסיון זה השווה בלבד את שיא העולם הקודם שנקבע ב-1997 בגרמניה.

הניסיון השני החל אף הוא ברגל שמאל, כאשר מארגני המבצע, מבקשים לשווא מהקהל להתנדב למשימה. לבסוף הצליחו לגייס מספיק אנשים כדי לקבוע את השיא. אנחת רווחה נשמעה מכיוון תא הטלפון כאשר התבשרו המתנדבים על שבירת השיא. אז גם ניתן האות והספורטאים המצטיינים יצאו לחופשי.

ג'ימי רוברטסון, בן 52 מאדינבורו, השתתף במשימה והיה האדם ששכב בתחתית התא כשמעליו יתר 13 המתנדבים. "זה היה מאוד צפוף וקשה אבל כולנו עשינו את זה בשביל מטרה אחת", אמר רוברטסון. "אני אמנם קטן, אבל האפשרות של שבירת השיא חיזקה אותי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by