בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בעלי מסעדות בת"א נעצרו בחשד לזיוף כרטיסי אשראי 
 
 הבעלים שיכפלו הכרטיסים בדרך מתוחכמת (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

הבעלים של "סוף הלילה" ו"איסט" חשודים כי שכפלו את כרטיסי הלקוחות; היקף ההונאה עומד על 150 אלף ש"ח; החשודים הובאו להארכת מעצר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אורן רונן, מבעלי מסעדת "סוף הלילה" ברחוב אבן גבירול בתל אביב ואחד מבעלי מסעדת "איסט" בדרום העיר, נעצרו אתמול (שלישי) בחשד שהעתיקו פרטי כרטיסי אשראי של לקוחות, באמצעות תוכנות מחשב. השניים הובאו היום להארכת מעצר.

השניים נעצרו לאחר שחוקרי חברת "כ.א.ל" בשיתוף פעולה עם חוקרי מפלג ההונאה של משטרת מחוז תל אביב, חשפו כי שני החשודים עשו מזה שנה וחצי שימוש שלא כדין בפרטי כרטיסי האשראי של לקוחותיהם. לפני כחודש הגישה חברת כ.א.ל תלונה במפלג ההונאה של משטרת מחוז ת"א, בטענה שמחומר החקירה שבידיהם עולה כי המכנה המשותף ללקוחותיהם שנפגעו לכאורה הוא שבילו באותה מסעדה בת"א.

המשטרה ביצעה מספר מעצרים ולאחר שחקרה את החשודים התברר כי מזה למעלה מ 18 חודשים נהגו אחד מבעלי המסעדה וידידו עם סגירת העסק להעתיק פרטי כרטיסי האשראי של הלקוחות ובאמצעות תוכנות מחשב להעבירם על גבי פסים מגנטיים של כרטיסי פלסטיק, לרבות: כרטיסי פתיחת דלתות לחדרי בתי מלון, כרטיסי קופ"ח ועוד.

עוד עולה מהחקירה כי את מעשי המרמה והשימוש בפרטי הלקוחות התמימים ביצע חברו של בעל המסעדה, תושב ת"א. כן עולה החשד שבעלי העסקים בהם ביצע העצור את רכישותיו התעלמו במודע מכרטיסי הפלסטיק הלא תקינים שבאמצעותם בוצעו תשלומי העסקאות.

חוקרי מפלג ההונאה חושדים כי לקוחותיהם של חברות אשראי נוספות נפלו קורבן למעשי המרמה הללו. היקף ההונאה שהתגלתה עד כה עומד על כ-150,000 ש"ח.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by