בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
המהדורה המרכזית 
כמה עלה הנשיא לשעבר המורשע באונס למשלם המיסים? 

כמה עלה הנשיא לשעבר המורשע באונס למשלם המיסים?

 
המהדורה המרכזית |
 

הלשכה המפוארת, מכונית השרד, המזכירות, העיתון חינם ושאר ההטבות להן זכה מתוקף תפקידו עלו לאזרח הקטן מדי שנה מיליון וחצי שקלים. כל זה ישלל עתה עם אות הקלון שצפוי קצב לקבל. אבל דבר אחד נמשיך לשלם לו: פנסיה של 46 אלף שקלים בחודש

 
 
 
 
 
 
 
 
 

(3:18 דקות)

 

הנשיא לשעבר, משה קצב, עולה לא מעט למשלם המיסים. מילון וחצי השקלים שקיבל מדי שנה מהמדינה, מתוקף תפקידו של נשיא לשעבר, הולכים להישלל ממנו עם ההרשעה באונס והקלון שצפוי להיות מוטל עליו.

 

על מה קיבל קצב סכום כל גדול מאזרחי ישראל? אחזקת ביתו בקריית מלאכי עלתה למשלם המיסים 64 אלף שקלים, הלשכה המפוארת ששכר ב"מגדלי משה אביב" ברמת גן עוד 212 אלף שקלים. מכונית השרד והנהג הצמוד להם זכה עלו לאזרח הקטן 103 אלף שקל בשנה.

 

על זה נוספו הוצאות הדלק ואחזקת הרכב בסכום כולל של 100 אלף שקל. שלושת העוזרים והמזכירות יחד עם הוצאות הטלפון הוסיפו לחשבון עוד כ-6000 שקלים ועל ההוצאות האלו נוספו גם מנוי לעיתון והוצאות ארגוניות. ההטבות היו אמורות להינתן לו עד תום ימי חייו ,אך ישללו ממנו באם יוטל עליו אות קלון.

 

יחד עם זאת את הפנסיה הנשיא לשעבר, המורשע באונס ימשיך לקבל. 46 אלף שקלים יועברו לחשבונו מדי חודש - להם הוא זכאי מתוקף התפקידים הציבוריים שביצע בעבר.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by