בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שחר זליגר הוא החשוד המרכזי בפרשת המחתרת היהודית 
 
 חקירת יצחק פס הובילה למעצרים נוספים. פס (קמרה 2000)   
 
חדשות נענע

תושב ההתנחלות עדי-עד חשוד בניסיון לרצח פלסטינים ובתכנון פיגועים; יהוריב מגורי, חייל מהתנחלות בשומרון, נעצר היום בחשד לחברות במחתרת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שחר דביר זליגר, מהתנחלות עדי-עד שבשומרון, הוא הדמות המרכזית בפרשת המחתרת היהודית. היום (שישי) הותר לפרסום כי זליגר חשוד בעבירות של ניסיון לרצח, עבירות נשק, קשירת קשר לביצוע פשע, תכנון והשתתפות בפיגועים נגד ערבים והכנת חומרים מסוכנים. מעצרו של זליגר הוארך היום בשמונה ימים.

זליגר הודה בחקירתו בשב"כ כי קיבל מיצחק פס ומתיתיהו שבו, העצורים הנוספים בפרשה, את לבני החבלה לצורך איפסונן וכי השניים היו בדרכם חזרה ממנו, כשנתפסו על ידי המשטרה והשב"כ. זליגר נעצר לפני כשבועיים ובית משפט השלום בירושלים האריך היום את מעצרו בשישה ימים. על פרטי הפרשה הוטל צו איסור פרסום.

ככל הנראה עומדת ההתארגנות בה חברים זליגר, פס, שבו ורבים נוספים, מאחורי רציחתם של תשעה פלסטינים בשלוש השנים האחרונות, בצירי התנועה ביהודה ושומרון ומאחורי הנחת מטענים בצמתים מרכזיים בגדה. בשב"כ העריכו שחוליות יהודיות אחראיות לכך, וארגונים שונים כמו "נקמת עוללים" לקחו עליהם אחריות.

בתוך כך, בית המשפט הצבאי האריך היום ב-10 ימים את מעצרו של יהוריב מגורי, חייל קרבי בשירות סדיר, תושב התנחלות בשומרון, בן 21, החשוד במעורבות בפעילות המחתרת היהודית. מגורי, המשרת בנח"ל החרדי, נעצר בתום שני ימי חיפושים.

במהלך החיפושים פרצו החיילים לבתים בהתנחלות, לאחר שהתקבל מידע כי בהם הוא שוהה. אחד המתנחלים אמר ל"מעריב" כי "השוטרים הגיענו הנה באמצע הלילה, דפקו על דלתות ופרצו לבתים. הם אמרו שהם מחפשים את החייל ושהוא ערק מהצבא".

ביום ראשון הוארך מעצרם של שלושה מתנחלים, החשודים גם הם במעורבות במחתרת היהודית. השלושה, סלע תור, יששכר פרץ ורונן ארוסי, נעצרו בהמשך למעצרם של יצחק פס, מתתיהו שבו ושחר זליגר.

פס וגיסו שבו נעצרו כשברשותם שמונה לבנות חבלה במשקל כולל של כארבעה קילוגרמים. לפי כתב האישום שהגישה הפרקליטות לבית המשפט המחוזי בירושלים, השניים העבירו את לבנות החבלה שנגנבו מצה"ל מבנימין לאיזור ירושלים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by