בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גורשו מבריטניה כי לא ידעו מי היא יוקו אונו 
 
 מעתה אל תאמר להקה, אמור עובדים במשטרת ההגירה. החיפושיות    
 
חדשות נענע

שישה בריזלאים לא הורשו להיכנס לבריטניה לאחר שפקיד, דובר פורטוגזית, הכשיל אותם במבחן על ה"חיפושיות"; השישה טענו כי באו לפסטיבל בליברפול

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שישה ברזילאים גורשו בחזרה לארצם לאחר שפקידי ההגירה בשדה התעופה הבינלאומי בהית'רו גילו כי אינם בקיאים בתולדות להקת ה"חיפושיות", כך מדווחת היום (שישי) "סקיי ניוז". השישה טענו כי הם בדרכם לליברפול, לפסטיבל החוגג את חיי ארבעת המופלאים.

השישה הגיעו לשדה התעופה בתוך קבוצה בת 72 בני אדם, אשר עשתה את דרכה מעיר החגיגות, ריו דה ז'נירו. אחד מפקידי ההגירה שמע את סיפורם והחליט לחקור אותו. הפקיד, דובר פורטוגזית, נדהם לגלות כי השישה אינם יודעים מי היא יוקו אונו וכי הם סבורים שרינגו סטאר מת.

דוברת משרד ההגירה אומרת כי "כל מי שנכנס לבריטניה, צריך לשכנע את פקידי ההגירה כי הוא לא עובד על החוקים. אם הם טוענים כי הגיעו לכאן לאירוע מסויים, פקידי ההגירה רשאים לבדוק שהם דוברי אמת".

שאר חברי הקבוצה הורשו להיכנס לבריטניה. דובר החברה שארגנה את הטיול השמיע גרסה קצת אחרת של האירועים. לדבריו, "השוטרים השמיעו שירים ושאלו אותנו מה שמם. הם ממש הכריחו אנשים לשיר שירים של החיפושיות בשדה התעופה". לדבריו, יחס השוטרים היה "מגוחך ומכעיס מאד".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by