בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש עיריית ניו יורק: אל תוותרו ואל תיכנעו  
 
 ביקור הזדהות עם התושבים. בלומברג (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בלומברג אמר את הדברים לאחר ביקור פצועי הפיגוע האחרון בבי"ח הדסה עין כרם; יבקר בכותל ויסע באוטובוס בקו 2

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש עיריית ניו יורק, מייקל בלומברג הגיע היום (שלישי) לביקור פרטי בירושלים, כדי להביע הזדהות עם אזרחי ישראל בעקבות הפיגוע באוטובוס בשבוע שעבר. בלומברג סייר בשכונת בית ישראל בעיר, שם אירע הפיגוע, וביקר אצל פצועי הפיגוע שמאושפזים עדיין בבתי החולים.

לאחר הביקור בבית החולים פנה בפנייה אישית לאזרחי ישראל ואמר: "אל תוותרו ואל תכנעו, גם כאשר אקדח טעון מוצב מול פניכם". בלומברג יבקר בכותל המערבי ויסע בקו אוטובוס מספר 2, הקו בו אירע הפיגוע ביום שלישי שעבר.

במהלך טקס שהתקיים בניו יורק לזכרם של אמריקנים שנהרגו בפיגוע, אמר בלומברג, "אני רוצה לראות את האנשים ברחובות, אני רוצה להראות להם שאנחנו לא מפחדים להסתובב ולא מפחדים לעמוד לידם".

בלומברג ביקר בישראל מספר פעמים בעבר, ולאחרונה בשנת 2001, מעט לאחר שנבחר לראש עיריית ניו יורק. בביקור האחרון התלווה אליו מושל מדינת ניו יורק ג'ורג' פטאקי. בביקור הקרוב, שיימשך יום אחד, יתלווה לבלומברג חבר מועצת העיר, שמחה פלדר.
 

בלומברג: הטרור פוגע בחירות האנשים בכל מקום

 
בטקס הזכרון, שהתקיים ביום חמישי שעבר ב"כותל ישעיהו" סמוך למטה האו"ם בניו יורק, התייחס בלומברג לפיגועים בירושלים ובמפקדת האו"ם בבגדאד, באומרו, "היכן שהטרור תוקף, בין אם זה במזרח התיכון או במנהטן, הוא פוגע בחירותם של בני אדם בכל מקום".

בטקס השתתף גם שגריר ישראל באו"ם, דני גילרמן, שיצא בהתקפה נגד כיהונה של סוריה כיושבת הראש התורנית של מועצת הביטחון. "הצביעות והמוסר הכפול בתיאטרון האבסורד הזה - שבו סוריה חותמת על הצהרה נשיאותית של המועצה ביד אחת, וחותמת על צ'קים לחמאס ביד השנייה - חייבים להפסק", אמר גילרמן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by