בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מופז: אין מהלך פלסטיני אמיתי לפירוק תשתיות הטרור 
 
 ערפאת אחראי ישירות להדרדרות. מופז (רויטרס)   
 
חדשות נענע

בהערכת מצב שקיים שר הביטחון הוסכם כי צעדי הפלסטינים הם למראית עין בלבד ונועדו להפחית הלחץ האמריקני; הרמטכ"ל: "ניפרע מראשי החמאס, מראשון עד אחרון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בהערכת מצב שקיים הערב (ראשון) שר הביטחון, שאול מופז, עם ראשי מערכת הביטחון הוסכם כי אין כל מהלך פלסטיני אמיתי לפירוק תשתיות הטרור וכי כל הצעדים שנקטו הפלסטינים היו למראית עין ונועדו להפחית את הלחץ האמריקני המופעל הרשות הפלסטינית.

מופז אמר כי בימים האחרונים הוכח שוב שיאסר ערפאת אחראי ישירות להדרדרות שחלה בימים האחרונים וכי הוא מקשה על התהליך ועל ממשלת אבו מאזן. מופז אמר עוד כי יימשכו ההקלות לאוכלוסייה הפלסטינית ומעברי רפיח קרני ואלנבי יפעלו כרגיל.

``אנשי הגרעין הקשה של החמאס הם מבחינתנו יעדים לסיכול ממוקד, ואנו ניפרע מהם, מראשון עד אחרון``. כך אמר מוקדם יותר הרמטכ"ל, רב אלוף משה (בוגי) יעלון, במהלך סיור שערך עם כתבים צבאיים בשכם וברצועת עזה.

"אי אפשר להתעלם מכך שהחמאס המשיך לעשות פיגועים נגדנו, כשבאחרון שבהם היו 21 הרוגים" אמר יעלון, והפנה אצבע מאשימה לא רק לכיוון הנהגת החמאס ברצועת עזה, אלא גם לכיוון ההנהגה המדינית של החמאס בסוריה. "כל מי שתומך בחמאס, מאפשר להם לפעול ומממן אותם - לא יינקה".

לדברי יעלון, פעולתה של הרשות הפלסטינית נגד הטרור נובעת מלחץ ישראלי ואמריקני כבד, ומחשש שיש ברשות מפני פעולה ישראלית. רב אלוף יעלון אמר כי "הגרעין הקשה של הטרור נמצא בתוך עזה. אם הרשות הפלסטינית לא תיגע בגרעין הקשה, אנחנו נצטרך לגעת בו, בוודאי בתוך עזה".

לדברי יעלון, "ימים יגידו" לאן מוביל המהלך הפלסטיני הנוכחי. "הפעולה הפלסטינית הלילה היתה רק הצעד הראשון. אם היא תחילתה של סדרת צעדים, המצב עשוי להתייצב. אם לא, נעמוד שוב בפני אותה הבעיה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by