בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צרפת: גופות קורבנות גל החום נרקבות בחדרי המתים 

צרפת: גופות קורבנות גל החום נרקבות בחדרי המתים

 
 
חדשות נענע

ברשויות שוקלים לקבור באופן זמני את הגופות שאיש לא בא לדרוש בקבר אחים, כדי להקל על הלחץ בשירותי הקבורה העירוניים; מפקד המשטרה בפריז: אין תכנית כזו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאות גופות של קורבנות גל החום הקטלני בצרפת נרקבות בחדרי המתים בפריז, לאחר שאיש לא בא לתבוע אותן. הרשויות הודיעו היום (ראשון) כי הן שוקלות לבצע קבורה זמנית לאלמונים, בניסיון להקל מעט על הלחץ בשירותי הקבורה העירוניים.

ברשויות מאיצים במשפחות שאינן יודעות מה עלה בגורל יקיריהן לבוא ולבדוק האם יקיריהן הם בין הקורבנות, ובכך למנוע קבורתם בקבר אחים.

הקברים האלמונים מוסיפים היבט ציני למחלוקת סביב גל החום, שגבה כ-10000 קורבנות, ומעלים את השאלה בעניין הדרך שבה כשלה מערכת הבריאות בצרפת לטפל בקורבנות הקשישים.

בשבועות האחרונים עמדו הטמפרטורות בכמה אזורים על ארבעים מעלות צלזיוס וגרמו למניין קרבנות גבוה. הרוב הגדול של הקורבנות היה קשישים שהתייבשו, ומחציתם מתו כתוצאה ממחסור בכוח אדם בבתי האבות, או בבתי החולים אליהם פונו.

מספרים לא רשמיים בחדרי המתים בפריז מדברים על בין 200 ל-300 גופות. משאיות קירור וחדרי קירור במרכזי קניות הועמדו למטרה זו, ואולם התקשורת בצרפת מדווחת כי בקרוב יחזרו לעבוד כרגיל.

מפקד המשטרה בפריז אמר כי העיר תקבור את הגופות שאיש לא בא לדרוש אותן במשך עשרה ימים לפי הנוהל המקובל. "הגופות לא ייקברו בקבר אחים", הכחיש המפקד את דיווחי התקשורת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by