בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הנגבי לבג"ץ: אין עילה להדחתי 
 
 היועץ המשפטי התנגד למינויו לשר המשפטים או לביטחון פנים. הנגבי (ארכיון)   
 
חדשות נענע

טוען כי אין לבג"ץ הסמכות להורות על העברתו מתפקידו כל עוד אין מדובר בניגוד עניינים או חוסר סבירות קיצוני; התנועה לאיכות השלטון דורשת לבטל מינויו לשר לביטחון פנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
השר לביטחון פנים, צחי הנגבי, השיב היום (ראשון) לעתירה נגדו וכתב כי לבג"ץ אין סמכות להורות לראש הממשלה להעבירו מתפקידו. זאת, כל עוד שאין מדובר בניגוד עניינים או חוסר סבירות קיצוני, תנאים שלטענתו אינם קיימים. הנגבי השיב לעתירה באמצעות פרקליטיו, דפנה ודוד ליבאי.

התנועה לאיכות השלטון דורשת לבטל את מינוי הנגבי לשר לביטחון פנים עקב מעורבותו לכאורה בפרשות 'דרך צלחה' ו'בר-און תמורת חברון'. בפרשת דרך צלחה הנגבי נחשד בקבלת שכר מחברות הדלק בעת שעמד בראש עמותת 'דרך צלחה' ובמקביל כיהן כיושב ראש ועדת הכלכלה.

בעתירה נכתב כי בעבר התנגד היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, למינוי הנגבי לשר המשפטים או השר לביטחון פנים. הנגבי השיב לעתירה לקראת הדיערך בעניינו בבג"צ ביום שלישי בהרכב של שבעה שופטים.
 
עורכי דינו טוענים כי ניתן להדיח שר מתפקידו רק אם הורשע בעבירה פלילית שיש עימה קלון וטרם עברו שבע שנים מאז סיים את ריצוי מאסרו, תנאים שכמובן אינם מתקיימים במקרה הנדון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by