בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צבא ארצות הברית מחליף מאות טילי פטריוט פגומים  

צבא ארצות הברית מחליף מאות טילי פטריוט פגומים

 
 
חדשות נענע

על פי הפרסומים, מדובר בטילים הממוקמים בדרום קוריאה, ערב הסעודית וכווית; גם בטילי הפטריוט בישראל נתגלתה, ככל הנראה, תקלה, אך היא אינה מצריכה את החלפת הטילים

 
 
 
 
 
 
 
 
 


צבא ארצות הברית החל להחליף מאות טילי פטריוט במזרח התיכון ובדרום קוריאה לאחר שהתגלתה בהם סדרה של תקלות טכניות, הודיע היום (חמישי) הפנטגון.

סוכנות אי. פי מדווחת כי דובר הפנטגון אישר את הדיווח היום בעיתון וול סטריט ג`ורנל, כי טילים פגומים מוחלפים בטילים חדשים. לדבריו מומחי הצבא עובדים על איתור מקור התקלות הטילים.

הוול סטריט ג`ונרל דיווח כי בפנטגון התקבלה החלטה להחליף במהירות האפשרית מאות טילים, לאחר שהתגלו בהם תקלות משמעותיות במהלך ניסויים. על פי דיווח העיתון המספר המדוייק של טילים המיועדים להחלפה חסוי, אך מדובר בהחלפת טילים מ- 11 סוללות המוצבות בדרום קוריאה, כווית וערב הסעודית. על סוללת טילי פטריוט מכילה 64 טילים, ולדברי מקורות הפנטגון מדובר במאות טילים.

טילי הפטריוט האמריקנים נמכרו למספר מדינות בעולם, ביניהן ישראל, גרמניה, יפן, כווית, הולנד וערב הסעודית.

מערכת חדשות נענע פנתה לדובר צה"ל וביקשה מידע לגבי מצבם של טילי הפטריוט המצויים בארץ. בתגובת דובר צה"ל נאמר כי "בצה"ל התקבל דיווח אודות התקלה בטילי הפטריוט. התקלה נמצאת בשלבי טיפול מתקדמים ואינה מצריכה החלפת רכיבים כלשהם. מערכת הפטריוט שומרת על יכולתה המבצעית".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by