בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרוצח מדימונה: "הקם להורגך השכם להורגו" 
 
 לא רצה שבנו יואשם במעשים מגונים (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

הוארך ב-9 ימים מעצרו של החשוד ברצח גיסו; הסיבה: אחייניתו הקטנה התלוננה נגד בנו בן ה-19, שביצע בה מעשים מגונים במשך 4 שנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית משפט השלום בבאר שבע האריך היום (שלישי) בתשעה ימים את מעצרו של תושב דימונה, החשוד שרצח אתמול את גיסו. החשוד הודה בחקירתו כי הרג את גיסו, משום שהתלונן במשטרה נגד בנו. נגד הבן נפתחה חקירה בגין עבירות של מעשים מגונים בתוך המשפחה.

מחקירת המשטרה עולה, כי החשוד, נהג מונית בן 39, חטף אתמול בערב את נשקה של מאבטחת בסניף הביטוח הלאומי בעיר. ניידת משטרה הגיעה אליו בעקבות זעקותיה של המאבטחת, אך הואהצליח לחמוק כשהוא מאיים כי אם יתקרבו עליו השוטרים ישים קץ לחייו.

משם פנה לביתם של אחותו וגיסו ודפק על הדלת. אחותו פתחה את הדלת, הוא פרץ פנימה וירה בבעלה שמונה כדורים. הנרצח התמוטט ומת מיד מפצעיו. בחקירתו הדגיש החשוד, שהרג את הגיס ולא רצח אותו, בנימוק: "הקם להורגך השכם להורגו".

הרקע למעשה הוא התלונה שהוגשה נגד בנו בן ה-19 של החשוד ברצח. בתו של הנרצח, ילדה בת תשע, העידה נגד בן דודה כי במשך ארבע שנים ביצע בה מעשים מגונים. הילדה טענה, כי בן הדוד נהג לצפות עמה בסרטים פורנוגרפיים , לגעת בחלקי גופה ולהכריח אותה לגעת בו.

הנאשם במעשים המגונים מכחיש את כל המיוחס לו, וטוען כי מפלילים אותו על רקע של סכסוך עם אימה של הילדה. אולם, המשטרה הגדירה את עדותה של הילדה "אמינה", וכתב אישום הוגש נגדו בבית המשפט המחוזי בבאר שבע.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by