בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב: הורים החזיקו תאומים בני 5 בכלובים 

ארה"ב: הורים החזיקו תאומים בני 5 בכלובים

 
 
חדשות נענע

התאומים נכלאו בכלובים שורצי מקקים במשך 20 שעות ביממה; האם: ניסינו להרגיע את הילדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרשת התעללות מחרידה נחשפה בסוף השבוע בפיניקס ארה"ב: בני זוג אמריקנים נאשמים כי כלאו את ילדיהם, תאומים בני חמש, בתוך כלובים מאולתרים במשך 20 שעות ביממה. הפרשה נחשפה לאחר שאחיהם בן השמונה של התאומים ניגש לשוטר ברחוב וסיפר לו על המצב בבית.

כשהגיעו השוטרים לביתם של בני הזוג, הם נדהמו לגלות את הילדים בתוך שני לולים שחוברו יחדיו, ונחסמו בארגזי פלסטיק כדי למנוע מהם לצאת החוצה. הילדים ישבו על מזרנים מלוכלכים, ספוגים שתן וצואה, כשמקקים מתרוצצים לצדם. "הם התרגשו לראות אותנו והושיטו אלינו ידיים בשמחה", סיפר אחד השוטרים. מהמשטרה נמסר עם זאת כי מצבם הפיזי והתזונתי של הילדים היה טוב.

ההורים, לואיס ואסטלבינה רודריגז, נעצרו מיד בחשד להתעללות. האם, בת 42, סיפרה כי כלאה את הילדים מכיוון שבעלה, בן 69, סובל מבעיות בריאות והתרוצצות הזאטוטים הפריעה לו. לטענתה, מדובר בניסיון להרגיע את הילדים ולא בעונש. האם הוסיפה כי השתמשה בכלובים לאחר שהילדים שיחקו בחוץ וננשכו על ידי כלב.

התאומים בני החמש, שהועברו יחד עם אחיהם לחזקת המדינה, אינם מדברים. "הם פשוט לא מצליחים", אמרה עדנה ווייט, החיה מול בית משפחת רודריגז ב-27 השנים האחרונות. "כשהם מנסים יוצאים להם מהפה רק רעשים מוזרים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by