בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שוחרר אחד מעצורי המחתרת היהודית 
 
 הפרשה מסתעפת. שחר זינגר בעת הארכת מעצרו היום (קמרה 2000)   
 
חדשות נענע

השב"כ שחרר את עמיאור צוראל לאחר שלא הצליח להוכיח קשר בינו לבין העצורים האחרים; נדחו ערעוריהם של שלושה עצורים בפרשה על מעצרם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שירות הביטחון הכללי שחרר היום (רביעי) ממעצר את עמיאור צוראל, שנחשד בעבירות ביטחון ובמעורבות בפרשת המחתרת היהודית. צוראל שוחרר לאחר שהשב"כ לא הצליח לגבש נגדו כתב אישום ולהוכיח את הקשר שלו לשאר החשודים במחתרת היהודית. עם זאת, צוראל יישאר במעצר בית, על חלקו בפרשת מחתרת "בת עין", שהתכוונה להפעיל עגלת תופת במזרח ירושלים.

בתוך כך, שופטת בית העליון, מרים נאור, דחתה היום את ערעורם של יששכר פרץ, רונן ערוסי ודוד ליבמן, שנעצרו גם הם בחשד למעורבות המחתרת. השלושה דרשו להיפגש עם עורכי דינם, אולם בתום עיון בחומר שהגיש השב"כ החליטה השופטת לדחות את הערעור. בית המשפט העליון ידון היום בערעור שהגישו יצחק פס ומתתיהו שבו, בדרישה לבטל את ההחלטה לפיה יישארו במעצר עד תום ההליכים.

בימים האחרונים נעצרו תשעה יהודים בחשד לתכנון וביצוע פיגועים נגד פלסטינים. ככל הנראה עומדת ההתארגנות בה חברים שחר זליגר, פס, שבו ורבים נוספים, מאחורי רציחתם של תשעה פלסטינים בשלוש השנים האחרונות, בצירי התנועה ביהודה ושומרון ומאחורי הנחת מטענים בצמתים מרכזיים בגדה. בשב"כ העריכו שחוליות יהודיות אחראיות לכך, וארגונים שונים כמו "נקמת עוללים" לקחו עליהם אחריות.
 

תור וזליגר חשודים ברצח, ניסיון לרצח ועבירות רבות נוספות

 
השבוע הותר לפרסום כי סלע תור, אחר מן העצורים, חשוד ברצח, בעבירות נשק, בשימוש בחומרים מסוכנים, בקשירת קשר לביצוע פשע ובתכנון פיגועים נגד ערבים בשנים האחרונות.

ביום שישי הותר לפרסום כי שחר זליגר, העצור בפרשה, חשוד בעבירות של ניסיון לרצח, עבירות נשק, קשירת קשר לביצוע פשע, תכנון והשתתפות בפיגועים נגד ערבים והכנת חומרים מסוכנים.

זליגר הודה בחקירתו בשב"כ כי קיבל מיצחק פס ומתיתיהו שבו, העצורים הנוספים בפרשה, את לבני החבלה לצורך איפסונן וכי השניים היו בדרכם חזרה ממנו, כשנתפסו על ידי המשטרה והשב"כ. מעצרו הוארך היום בשישה ימים נוספים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by