בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חשד: שחקנים במכבי ת"א נמנעו מתשלום מס  
 
 מסרו עדות. פנאן וקשט (one)   
 
מערכת one, חדשות נענע

כך נחשף ב'מעריב'; פנאן, שלף וקטש כבר מסרו עדות; החשד: עובד מכבי שעבר שימש "איש קש" להעברת כסף לשחקנים כדי להתחמק ממס; עורך-דינו: זו סערה בכוס מים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שחקני מכבי ת"א בכדורסל קיבלו, על פי החשד, כספים דרך "איש קש" - כך פרסם הבוקר (חמישי) העיתון "מעריב". לטענת הפרסום, שימש איש העסקים ברוך עמרם, שעבד בעבר בקבוצה, צינור להעברת כספים מגורמים במכבי ת"א כדי להימנע מתשלום מס הכנסה.

החקירה בנושא החלה לפני מספר שבועות. לטענת העיתון, עמרם עזר להעביר כסף לשחקנים תוך הימנעות מתשלום למס ההכנסה. מנהל מכבי ת"א, מוני פנאן, הקפטן גור שלף, והרכז לשעבר עודד קטש, כבר העידו במשרדי מס ההכנסה במסגרת הפרשה.

כבר לפני חצי שנה זומן עמרם לחקירה כדי לענות על שאלות החוקרים בנושא יחסיו הכלכליים עם מכבי ת"א. הוא לא שיתף פעולה עם החוקרים ויצא לחו"ל. במקביל כאמור נגבו עדויות מגורמים במכבי ת"א. עמרם הועסק ע"פ החשד במכבי ת"א וקיבל משכורת עד לא מזמן. אנשי מס ההכנסה חושדים שמשכורתו שימשה צינור להעברת כסף לשחקנים תוך הצגת הסכומים כהלוואות במקום תשלומים חייבים במס.

יתכן כי בימים הקרובים יזומנו לחקירה אנשים נוספים ממכבי ת"א. יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי, אישר שמתנהלת חקירה אך לטענתו היא אינה קשורה לקבוצתו. הבוקר הוא אמר לגל"צ: "הדבר היחיד שאני יכול לומר הוא שיש חקירה בהקשר של ברוך עמרם. זה דבר שקרה לפני שנים לא מעטות. ברוך עמרם כבר לא מועסק במכבי ת"א".

פישר: זו סערה בכוס מים

עורך דינו של עמרם, רונאל פישר, אמר בתגובה ל-ONE: "לדעתי הביטוי 'סערה בכוס מים' הומצא לסיפור הזה בדיוק. צריך להבין שברוך עמרם היה עובד מן המניין במכבי ת"א והוא איש עסקים רציני ומכובד. הוא יהלומן מצליח. מכבי ת"א התנהלה בסיפור הזה בצורה חוקית ותקינה, לרבות כל מה שקשור במיסוי. ממש לא קרה שום דבר לא חוקי. איש לא הציג עדיין שום ראייה למשהו לא חוקי".

"שמעון מזרחי ומוני פנאן הם אנשים רציניים שלא יתנו בשום מקרה יד לדברים כאלה שהם לא חוקיים": עו"ד פישר סירב לומר היכן נמצא כעת עמרם אלא רק: "הוא איש עסקים ופעם הוא נמצא בארץ ופעם בחו"ל".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by