בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תינוק בריטי הגיח לעולם בשעה שאמו גססה 
 
 התרסקה עם הימאהה 350 שלה (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

רייצ'ל רו בת ה-32 נפצעה אנושות בתאונת אופנוע; משאפסו הסיכויים להצילה, החליטו הרופאים על ניתוח קיסרי; אלכס נולד במשקל 850 גרם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רופאים בבית חולים בריטי הצליחו אמש ליילד תינוק, בשעה שאמו גססה. העיתון "סאן" מדווח הבוקר (חמישי) שהתינוק, שנולד בתחילת החודש השביעי במשקל של כ-850 גרם בלבד, נמצא במצב יציב.

האשה שלא הספיקה לראות את בנה, היא רייצ'ל רו בת ה-32. רייצ'ל נפצעה אנושות במהלך רכיבה שגרתית עם בן זוגה לחיים. בשלב מסויים איבדה שליטה על אופנוע הימאהה 350 שלה, ונפגעה קשה. מסוק רפואי הבהיל אותה לבית חולים, שם נללחמו הרופאים על חייה. אולם, רייצ'ל הכרתה של רייצ'ל לא שבה אליה עוד.

לאחר התייעצות, החליטו הרופאים ליילד את תינוקה בניתוח קיסרי. התינוק שאף את נשימותיו הראשונות מאוויר העולם, באותן דקות שאמו שאפה את נשימותיה האחרונות. עם תום הניתוח היא מתה מפצעיה.

אביו של התינוק, ג'יימס גייל, סיפר לכתבים שיקרא לבנו אלכס. "החלטנו ביחד לקרוא לו אלכס, אם זה יהיה בן", אמר, והוסיף: "הוא מקבל עכשיו את הטיפול הטוב ביותר". גייל סיפר שבנו נאבק על חייו באומץ רב. "הוא מתחזק. יש לנו עוד דרך ארוכה לעבור, אבל בקרבו מקננת רוחה של רייצ'ל".

"ביקשתי מרייצ'ל להיות המלאך השומר שלו ולהגן עליו מלמעלה", סיפר גייל בהתרגשות. "אני יודע שהיא עמנו כל הזמן הזה, כפי שאנחנו איתה".

בני הזוג גידלו יחדיו את בניה של רייצ'ל, וויליאם בן השלוש וכריסטופר בן התשע, ואת ילדיו של ג'יימס, תומס בן השבע ולורן בת השש. לדבריו של ג'יימס, ילדיו לא ראו בה רק אם חורגת אלא גם "אדם כייפי לחלוק איתו את חלומותיהם". הוא סיפר, שלפני התאונה תכננו לפתוח עסק לקייטרינג, היות שרייצ'ל אהבה לבשל והיו לה יחסים מצויינים עם אנשים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by