בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל ימשיך בחיסול מחבלים; החמאס מאיים בנקמה 
 
 צה``ל ימשיך בפעולות החיסול. רצועת עזה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

כך אומרים היום גורמים בצה"ל; שרון הורה לנקוט כל האמצעים הדרושים להפסקת ירי הקסאמים לעבר ישראל; החמאס: ננקום בהקדם על חיסול מומחה החבלה, חמדי קלאח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צה"ל ימשיך בפעולות החיסול של מחבלים בחמאס, בכירים וזוטרים, כדי לנסות ולשבש את פעילות הארגון, כך אומר היום (שישי) בכיר בצה"ל.

אמש חיסל צה"ל את חמדי קלאח, מומחה לחבלה של החמאס. האיש נהרג מירי טילים של צה"ל, בעת שהיה על עגלה הרתומה לחמור בחאן יונס. פעולת החיסול אירעה מספר שעות בלבד לאחר שפעילי חמאס ירו 3 רקטות קסאם לעבר אשקלון, דבר שהיווה הסלמה באלימות הפלסטינית. הזרוע הצבאית של החמאס מאיימת בנקמה.

ראש הממשלה, אריאל שרון, הנחה אתמול את צמרת מערכת הביטחון לעשות "כל הדרוש" כדי לשבש את פעולות ארגוני הטרור, בעקבות ירי הקסאמים לעבר אשקלון. גורמים בירושלים אומרים היום כי "ישראל לא תסתמך יותר על פעילותו של מוחמד דחלאן ואנשיו כדי למנוע את ירי הקסאם, ותפעיל את צה"ל ואת כוחות הביטחון כדי לעשות זאת".

בצה"ל מזהירים כי אם לא ייפסק ירי הקסאמים והמרגמות תחל פעולה רחבת היקף ברצועה נגד תשתיות הטרור. עם זאת, גורמים בצה"ל אומרים כי עדיין מוקדם להכניס כוחות לצפון הרצועה לפעילות רחבת היקף, וטוענים כי יש דרכים נוספות לפעול נגד משגרי הקסאמים.
 

המשטרה הגבילה כניסת מתפללים להר הבית

 
המשטרה הגבילה היום את כניסת המתפללים המוסלמים להר הבית לתפילות יום השישי, בשל התרעות על הפרות סדר צפויות. להר הבית הורשו לעלות רק גברים, בגיל 45 ומעלה, בעלי תעודות זהות כחולות. כתמיד, לא יורשו לעלות להר תיירים וישראלים במהלך סוף השבוע. כ-1,000 שוטרים יתפרסו באיזור והמשטרה מתכוונת לפעול ביד תקיפה נגד הפרות חוק.

7 מבוקשים נעצרו הלילה בפעילות כוחות צה"ל בגדה. בשכם עצר כוח צה"ל 3 מבוקשים, פעילי החזית העממית. באיזור חברון נעצרו 3 מבוקשים. בטול כרם נעצר מבוקש פעיל תנזים.

פלסטינים ירו הבוקר טיל נ``ט לעבר מוצב צה``ל באיזור רפיח, בגבול ישראל מצרים. אין לא נפגע וחיילי צה``ל השיבו אש לעבר האיזור ממנו נורה הטיל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by