בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רובינשטיין: לפתוח בחקירה נגד הרב עובדיה יוסף 

רובינשטיין: לפתוח בחקירה נגד הרב עובדיה יוסף

 
 
חדשות  נענע

לנוכח דבריו של הרב נגד השר יוסי שריד בשבוע שעבר, מצא היועץ כי יש לפתוח בחקירה פלילית נגד הרב בחשד לעידוד אלימות, איום והוצאת לשון הרע. סיעת ש"ס התכנסה לדיון חירום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היועץ המשפטי לממשלה אלייקים רובינשטיין הורה למשטרה לפתוח בחקירה פלילית נגד הרב עובדיה יוסף, בעקבות התבטאויותיו של הרב נגד השר יוסי שריד בדרשה השבועית בשבוע שעבר. רובינשטיין הורה למשטרה לחקור את הרב בחשד כי עבר על העבירות הבאות: דברי שבח ועידוד לאלימות, איום והוצאת לשון הרע.

"ההחלטה הייתה קשה ולא נטולת לחצים", אמר רובינשטיין והוסיף כי לדעתו הרב עובדיה יוסף הוא האחרון שירצה שההחלטה תביא אלימות של אנשיו. "לא היה אדם שמח ממני אם הייתה נחסכת ממני ההחלטה הזו", אמר היועץ בהחלטתו. "לא הייתה לי ברירה. אנו צריכים לבדוק אם נותר פוטנציאל לאלימות. רושם דבריו של הרב נותר גם אחרי הבהרותיו של הרב".

השר יוסי שריד אמר בראיון לגלי צה"ל כי: "זו בהחלט לא החלטה פשוטה. היועץ קיבל את ההחלטה הנכונה. אלמלא קיבל היועץ את ההחלטה אפשר היה להשליך פרקים נבחרים מספר החוקים של מדינת ישראל לפח".

ש"ס הגיבה בחריפות רבה, כשהיא קוראת להחלטתו של היועץ "גזענית". מראשי המפלגה לא יצאה הוראה ברורה שלא לצאת לרחובות ולהתאפק משימוש באלימות.

כזכור, כינה הרב יוסף את שריד "עמלק" ו"המן" בדרשה השבועית. מאוחר יותר הבהיר הרב כי לא היה בכוונתו כל רמז הקורא לפגיעה פיזית בשר שריד. סיעת ש"ס מכונסת כעת לישיבה, ובסיומה תמסור את תגובתה להחלטה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by