בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפגנת תמיכה של פעילי ש"ס מול ביתו של הרב יוסף 

הפגנת תמיכה של פעילי ש"ס מול ביתו של הרב יוסף

 
 
חדשות  נענע

אלפים נכחו בהפגנת התמיכה שנערכה הערב מול ביתו של הרב. ש"ס: בינתיים לא פורשים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אלפי פעילי ש"ס ערכו הערב (שני) הפגנת תמיכה ברב עובדיה יוסף מול ביתו בירושלים.

ההפגנה נערכה בעקבות החלטתו של היועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה פלילית נגד הרב. הרב מרדכי אליהו, ממנהיגיה הרוחניים של המפד"ל הגיע אף הוא לבית הרב וכך גם שרי המפלגה וחברי הכנסת של ש"ס.

במועצת חכמי התורה של ש"ס הוחלט שלא לפרוש, בשלב זה, מן הממשלה.

המועצה דוחה את מה שכינתה "החלטתו המפלה של היועץ המשפטי לממשלה, המהווה פגיעה חמורה בכבוד התורה".

שר התשתיות, אליהו סויסה, אמר לגלי צה"ל: "שרי הממשלה צריכים לעשות חשבון נפש נוקב ולחשוב מה הביא את הרב לאמר את שאמר על יוסי שריד".

במסיבת עיתונאים שכינסה מפלגת ש"ס, גינו ראשי המפלגה באופן חריף ביותר את החלטתו של היועץ המשפטי לממשלה להתחיל בחקירה פלילית נגד הרב עובדיה יוסף.

יו"ר המפלגה, השר אלי ישי פתח את מסיבת העיתונאים שכינסה המפלגה ואמר כי "כל יהודי ששומע את הדברים מרגיש פגוע". אחריו עלה שר הבריאות שלמה בניזרי שאמר: "נותנים לנו הרגשה שאנחנו אזרחים סוג ב`, סוג ג`, סוג ד`. אם כאן ריח של גזענות, של רדיפה, אזי אין לי הסבר לדברים".

השר יצחק כהן סיים את הדברים כשאמר: "אנחנו נמצאים בנקודת שפל היסטורית. הרב עובדיה יוסף הוא המשך של משה רבנו, של הרמב"ם, של רבי יוחנן בן זכאי. הרב עובדיה יוסף אמר `מי לה` אלי`, ואנחנו נלך אחריו".

ועוד בפרשה: סערה בעקבות דבריה של חברת הכנסת סופה לנדבר מ"ישראל אחת", שכינתה את הרב עובדיה יוסף "זקן וסנילי". בראיון לגלי צה"ל כינה השר שלמה בניזרי את לנדבר "כלבה" ו"מנוולת". מאוחר יותר אמר כי הוא חוזר בו מדבריו אף כי לנדבר ראויה להם.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by