בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נעצרו "עברייני אשראי" החשודים בהונאה בשווי מיליוני שקלים 

נעצרו "עברייני אשראי" החשודים בהונאה בשווי מיליוני שקלים

 
 
חדשות נענע

על פי החשד, אבי גולן ואשתו התקשרו לאזרחים, הציעו מבצעים שונים, קיבלו את מספר כרטיס האשראי, וביצעו רכישות בעשרות אלפי שקלים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אבי גולן (47) ומרים (35) אשתו נעצרו אתמול בשדה התעופה בן גוריון, בחשד כי ביצעו רכישות בהיקף של מיליוני שקלים, באמצעות כרטיסי אשראי של אזרחים ישראלים. השניים נעצרו בצ'ילה לבקשת האינטרפול והועברו לישראל. מחר יובאו השניים להארכת מעצר.

על פי החשד, גולן התקשר למיני אנשים, והציע להם מבצעים שונים, כדי שימסרו לו בטלפון את מספר כרטיס האשראי שלהם. באחת הפעמים הציג עצמו גולן כמפיק של דודו טופז והסביר לאזרחים כי הם זכו במבצע ולפיו חשבון האשראי שלהם ישולם במשך חצי שנה.

האזרחים התמימים מסרו את המספר כמקווה, ואז רכש גולן שירותי תיירות ותקשורת בעשרות אלפי שקלים. לאחר שלא קיבלו את המוצר המובטח, התקשרו האזרחים לחברות האשראי, שם דיווחו להם על הרכישות הגדולות. את השירותים מכר גולן במחירים מוזלים לספקי תיירות בישראל.

לפני 3 שנים נמלטו בני הזוג מהארץ לדרום אמריקה כשהם ממשיכים בהונאה גם בחו"ל. הזוג נעצר תחילה בבולגריה, על פי בקשת האינטרפול, אולם גולן הצליח לשכנע גם את החוקרים הבולגרים כי מקומו אינו בכלא. הוא ברח לצ'ילה, שם אין לישראל הסכם הסגרה, אולם בסופו של דבר נעצר על ידי האינטרפול.

אין זו הפעם הראשונה שבה מנצל גולן את כישורי הנוכלות שלו. בעברו של גולן רשומות יותר משבעים הרשעות בתיקי הונאה ומרמה שבגללן ריצה עשר שנות מאסר בבתי כלא בישראל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by