בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כתב אישום נגד הבעל וחברתו שרצחו את האשה בנפרד 
 
 השאירו את האישה לדמם למוות. זירת הרצח ברמת גן (אתר המשטרה)   
 
חדשות נענע

מיכאל פבלוב ויוליה גריגורייב רצחו באמצע החודש את נונה סצ'קובה, אשתו בנפרד של פבלוב; הם שיספו את צווארה והסוו הרצח כהתאבדות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתב אישום הוגש היום (ראשון) לבית המשפט המחוזי בתל אביב, נגד מיכאל פבלוב ויוליה גריגורייב, החשודים ברצח אשתו בנפרד של פבלוב, נונה סצ'קובה. הרצח אירע בתחילת אוגוסט ובמהלך חקירתם של השניים, בני זוג והורים לילד, נשברה גריגורייב והודתה במעשה.

על פי כתב האישום, בלילה שבין ה-11 ל-12 באוגוסט שהתה סצ'קובה בדירתם של בני הזוג פבלוב וגריגורייב, שחיו יחד עם בנם ברמת גן. במהלך הלילה שתו השלושה משקאות אלכוהוליים. סמוך לשבע בבוקר, נטל פבלוב, שחקן נבחרת ישראל בכדור מים, בן 36, סכין קומנדו משוננת מהמגירה שבמטבח הדירה וביקש מחברתו שתעזור לו.

השניים נכנסו לחדר בו נמנמה סצ'קובה, ויוליה אחזה בידיה של הנרצחת כדי למנוע את התנגדותה. באותו זמן דקר פבלוב את סצ'קובה בצווארה, באמצעות סכין הקומנדו, וגרם לה פצע עמוק באורך של כ-39 סנטימטרים. הסכין חדר לעורק ראשי בצווארה של הנרצחת וגרם לאיבוד דם רב ובהמשך, למותה של סצ'קובה.

לאחר הרצח, החליטו בני הזוג להציג את המעשה כהתאבדות. לצורך כך, שטף פבלוב את הסכין במים והעביר אותו לידיה של גריגורייב, שלבשה כפפות, וזו הניחה את הסכין בידה של הנרצחת, כדי שייראה כאילו דקרה את עצמה למוות.

כתב האישום קובע כי פבלוב וגריגורייב עזבו את הדירה לאחר המעשה, כשהם משאירים את סצ'קובה לדמם למוות. הפרקליטות הודיעה כי תציג במשפטם של השניים הודאה של הנאשמת, בה מפורטת השתלשלות האירועים ומעשה הרצח. כן יוצגו מכנסיה של גריגורייב המוכתמים בדם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by