בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב: נמשכת חקירת מותו המסתורי של שליח הפיצה 
 
 שליח הפיצה הוזמן לכתובת באזור נטוש בעיר (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

פצצה שהוטמנה על גופו התפוצצה; דקות לפני זה סיפר לשוטרים כי אולץ באיומים לשדוד סניף בנק; יחידת החבלנים שהוזמנה איחרה להגיע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חוקרי האף.בי.איי ממשיכים היום (ראשון) לחקור את מותו המסתורי של שליח פיצה, שאמר, דקות לפני שהתפוצץ, כי אולץ לשדוד סניף בנק בפנסילבניה על ידי אדם שהצמיד לגופו מטען נפץ.

בריאן וולס נכנס לסניף הבנק בעיר אירי, והגיש לצוות פתק בו דרש כסף. בפתק צוין גם כי ברשותו פצצה. כאשר עזב את הסניף עם הכסף הגנוב, הסגיר עצמו למשטרה ואמר להם כי הוא אולץ לשדוד את הבנק לאחר שאדם שלא הכיר, הפעיל פצצת זמן אותה הצמיד תחת חולצתו.

בזמן שהשוטרים חיכו ליחידת החבלנים, הופעלה הפצצה ווולס נהרג במקום. סוכן מיוחד של האף.בי.איי, רוד רודג', אמר כי חקירה קפדנית תחקור את התקרית ותפעל לפתור את חידת מותו של וולס. עוד הוסיף רודג': "עדיין לא ברור לנו מדוע הופעלה הפצצה, או כיצד, אך החקירה תתמקד בעניין זה".

וולס, בן 46, היה בדרכו לשלוח פיצה לכתובת באזור נטוש בעיר אירי. כשעה לאחר מכן, הוא הופיע בסמוך לבנק לאחר ששדד אותו ובידיו סכום כסף לא ברור..

תחנת טלוויזיה מקומית הצליחה לתפוס בעדשתה את וולס מחוץ לבנק, לאחר שנכפת באזיקים על ידי השוטרים החל לצעוק: "מדוע אף אחד לא מגיע להוריד ממני את הדבר הזה, הוא הולך להתפוצץ, אני לא משקר". אף אחד מלבדו לא נפגע בפיצוץ.

הפתולוג המקומי, קוראק טימון מסר כי הפצצה השתלשלה מצווארו של וולס והתגלתה כמתקן מתוחכם למדי. בעלת ביתו של וולס, לינדה פיין, אמרה כי הוא היה אדם עניו וישר: "לא האמנתי כי שדד בנק, אני חושבת שמישהו פיתה אותו למקום באמצעות הפיצה, השתיל עליו פצצה ושלח אותו אל הבנק".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by