בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עמרי שרון נחקר באזהרה; הפנה החוקרים לאחיו גלעד 
 
 לא שמר על זכות השתיקה. אריאל ועמרי שרון (רויטרס)   
 
חדשות נענע

חשוד במעורבות בפרשת חברות הקש שמימנו את מערכת הפריימריס של אביו; אמר למקורביו כי אין בכוונתו לשמור על זכות השתיקה - כפי שעשה אחיו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חבר הכנסת עמרי שרון, בנו של ראש הממשלה, נחקר אתמול (שני) במשטרה, בפרשת מימון הפריימריז בליכוד ובפרשת סיריל קרן. שרון נחקר באזהרה במשך עשר שעות במשרדי היחידה הארצית לחקירות הונאה בבת ים.

עמרי שרון מסר לחוקריו את גרסתו ולא שמר על זכות השתיקה, ואולם החוקרים טענו כי לא זכו לקבל את התשובות להן קיוו. יצוין כי כבר לפני מספר שבועות הבהיר שרון למקורביו כי אין בכוונתו לשמור על זכות השתיקה, כפי שעשה אחיו גלעד, אלא לשתף פעולה עם החוקרים ככל יכולתו.

עמרי שרון חשוד כי היה מעורב בהקמתן של חברות קש שמימנו את מערכת הפריימריס של אביו, אריאל שרון, ב-1999. כמו כן נחשד במעורבות בפרשת ההלוואה מאיש העסקים סיריל קרן. בחקירתו הקודמת, שנערכה בפברואר 2002, שמר שרון על זכות השתיקה ולא שיתף פעולה עם חוקריו.

אמש השיב שרון על שאלת החוקרים המתייחסת לשותפותו להלוואת סיריל קרן ולהעברת הכסף מאוסטריה. לדבריו הוא לא הוא עסק בהעברות הכספים אלא אחיו, גלעד, משום שהוא עצמו איננו בקיא מספיק בענייני כלכלה ובנקים.

חקירת המשטרה החלה בעקבות פרסומו של דו"ח מבקר המדינה על מערכת הבחירות ב-2001. מבקר המדינה גילה כי תשלומים לבעלי מקצועות שונים שסייעו לאריאל שרון, הועברו בידי חברות קש.

מבדיקת מבקר המדינה עלה עוד כי החברות הללו הוקמו עוד בתקופה שבה אריאל שרון ביקש להתמודד על ראשות הליכוד. אחד האנשים המרכזיים שהפעיל לכאורה את מנגנון חברות הקש הללו, היה עומרי שרון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by