בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נסראללה: ישראל וארה"ב אחראיות לפיגוע בנג'ף 
 
 מתנגד לרודנות האמריקנית והציונית. נסראללה בביירות (רויטרס)   
 
חדשות נענע

מנהיג החיזבאללה מזהיר כי חיסול מנהיגים ערבים רק מעורר את האומה הערבית לפעולה; סדאם הכחיש אתמול כי מקורביו ביצעו הפיגוע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מנהיג החיזבאללה, השייח חסאן נסראללה, אמר הלילה (שלישי) כי ישראל וארצות הברית אחראיות לפיגוע בנג'ף בשבוע שעבר, בו נהרגו למעלה מ-120 בני אדם. לדבריו, "אמריקנים וציונים, אתם לא תוכלו לכפות עלינו את הרודנות שלכם, גם אם תשפכו את דם מנהיגינו".

נסראללה אמר לאלפי המתאבלים בביירות כי לשתי המדינות יש אינטרס ברור בחיסול מנהיג השיעים, מוחמד באכר אל חכים. לדברי נסראללה, "האמריקנים לא רוצים מדינה בעיראק, הם רוצים עיראק מפוצלת ומפולגת. והישראלים, הם רוצים למחוץ את עיראק". נסראללה הוסיף עוד כי חיסול אל חכים הוא "חלק מתכניתה של ישראל להרוג את כל המנהיגים שמהווים איום לישראל".

נסראללה אמר כי פעולות כמו הפיגוע בנג'ף או חיסול מנהיגים צבאיים פלסטיניים יחזק את הערבים. לדבריו, "בפלסטין היום, ישראל החליטה למחוק את מנהיגי החמאס והג'יהאד האיסלאמי, מנהיגי ההתקוממות בפלסטין. אבל כאשר מאיימים על האומה הערבית במוות היא מתרגזת, וכאשר הורגים בה היא מתעוררת".
 

"רצח אינה תכונה שסדאם מייחס לעצמו"

 
רשת אל ג'זירה שידרה אתמול קלטת אודיו המשויכת למנהיג עיראק לשעבר, סדאם חוסיין. בקלטת נשמע קול המכחיש כי סדאם או מקורביו מעורבים בפיגוע מכונית התופת במסגד האימאם עלי בנג'ף.

"הפולשים הכופרים, ללא כל הוכחה, האשימו את חוסיין ומקורביו בהריגתו של מוחמד באכר אל חכים", אמר הקול בקלטת. "ידוע לכולם כי רצח אינה תכונה שסדאם חוסיין מייחס לעצמו". עוד טוען הקול כי אין בכוונתו לפגוע בכל עדה או קבוצה אתנית בעיראק. "סדאם אינו מנהיג של מיעוט, הוא מנהיג של העם העיראקי כולו", אמר הקול. עד כה לא לקח אף ארגון אחריות לפיגוע בנג'ף והשיעים בעיראק מחפשים כתובת לנקמה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by