בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תביעה: מגדת העתידות הונתה אותי 
 
 לא הבטיחה הצלחה של מאה אחוז (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

תושבת גבעתיים: מגדת עתידות מוכרת מיפו הבטיחה לסייע לי להשיב את אהובי, אך נכשלה; מגדת העתידות: לא הבטחתי תוצאה של מאה אחוז

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט לתביעות קטנות בראשון לציון יידרש להכריע בקרוב האם ניבוי עתידות הוא תחום שחלה עליו אחריות, והאם יוחזר כספה של לקוחה שהתלוננה על איכות השירות. תושבת גבעתיים טוענת כי מגדת עתידות ידועה הבטיחה לה להשיב לחיקה אהוב שזנח אותה לטובת אחרת, ואולם ההבטחה לא התקיימה.

על פי הדיווח, הבוקר ב"מעריב", הפרשה החלה לפני כשנתיים אז נפרדה התובעת מבן זוגה. "הייתי במשבר נפשי מאוד קשה, כי מאוד אהבתי אותו", סיפרה. בעקבות המלצה מחברותיה פנתה האישה לסנא קומע מיפו, אשר מוכרת כמגדת עתידות, פותחת בקלפים וקוראת בקפה, כדי להחזיר אליה את בן הזוג.

"סנא הבטיחה שבתוך מספר חודשים חברי לשעבר יחזור אליי ויציע לי נישואים", סיפרה התובעת, "אבל הוסיפה שאני צריכה לעשות הרבה דברים, וזה יעלה לי 6000. חשבתי לעצמי שהסכום מאוד גבוה, אבל הוא שווה אם אכן תצליח להחזירו אליי". את הכסף הצליחה לגייס בהלוואות מחברים וממשפחה.

במשך שבועות ארוכים פעלה האישה בהתאם להוראות מגדת העתידות. "פיזרתי אבקה בים, ביקרתי בבתי קברות, ושילמתי אלפי שקלים כדי להשיב את אהובי. היא תמיד הבטיחה לי 'היום הוא יגיע, מחר הוא יצלצל, אין לך מה לדאוג, הטיפול מצליח'". לטענת האישה, למרות ההבטחות המרובות, לא היו שום תוצאות, ואף יותר מזה: התברר שבן זוגה לשעבר עומד לשאת לאישה מישהי אחרת. בשלב זה פנתה התובעת לסנא קומע וביקשה ממנה להתשיב לה את כספה, ואולם זו סירבה.

בכתב ההגנה שהגישה השבוע סנא קומע לבית המשפט, נטען כי בפגישתן הראשונה אמרה לתובעת במפורש כי אינה יכולה להבטיח לה תוצאה מוחלטת. "אמרתי שאעשה כל שביכולתי לעזור לה להתחזק ולצאת מהמצב בו היא נמצאת, ואף לנסות להחזיר את הקשר עם בן זוגה לשעבר", טוענת מגדת העתידות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by