בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"הסכמה כללית על גירוש ערפאת" 
 
 מופז: על ערפאת להיעלם מבמת ההסטוריה (רויטרס)   
 
חדשות נענע

הצהרות של שרי הממשלה מחזקות את הרושם כי ישראל מתכוונת לגרש בקרוב את יו"ר הרשות; השר שלום: גם הקהיליה הבינלאומית מסכימה לגירוש; מופז: היינו צריכים לעשות את זה לפני שנתיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתחזק הרושם כי ישראל מתכוונת לגרש מהשטחים את יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת.

שר החוץ סילבן שלום אמר היום (שלישי) במרוקו כי "כל הגורמים המדיניים והביטחוניים בישראל מסכימים למהלך שיביא לגירושו של יו``ר הרשות, ערפאת", והוסיף כי גם הקהילה הבינלאומית כבר אינה מתנגדת לגירושו. שלום גם העריך כי המהלך שנועד להפלת ממשלתו של אבו מאזן, לא יצליח.

שר הביטחון, שאול מופז, המצדד גם הוא בסילוקו של יו"ר הרשות אמר לגלי צה"ל: "אני סבור שישראל עשתה טעות היסטורית כשלא גירשה את ערפאת לפני שנתיים, והיו לנו לא מעט הזדמנויות לעשות זאת. אני חושב שנצטרך לדון בעניין עד סוף השנה, אך בצורה שלא תזיק למנהיגות הנוכחית".

מופז גם אמר כי ערפאת "רוצה להקיז את דמם של אזרחיי ישראל, ולכן עליו להיעלם מעל במת ההיסטוריה", וכי המנהיגות הפלסטינית שמוכרת על-ידי העולם כיום היא אבו-מאזן, מוחמד דאחלן וסאלם פאייד.

עוד אומר שר הביטחון, כי ישראל מתכוונת להמשיך במדיניות הסיכולים הממוקדים, ואולם אין בכוונת צה"ל לצאת לפי שעה לפעולה נרחבת בעזה, כדוגמת מבצע "חומת מגן". דברים אלו נאמרו לאחר שאתמול חשף הרמטכ"ל, רב אלוף משה יעלון, בישיבת הממשלה, כי קיימת תוכנית לפעולה קרקעית ברצועה, בסדר גודל של חטיבה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by