בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תובע את אביו כי לקח לו את כספי הבר-מצווה 
 
 מתנות הבר-מצווה הופקדו בחשבון בנק (אילוסטרציה. למצולם אין קשר לפרשה)   
 
חדשות נענע

בהגיעו לגיל 17 גילה הנער כי הסכום שהופקד בחשבון החיסכון שלו הועבר לחשבונו של אביו; האב סירב להחזיר את הכסף והבן הגיש תביעה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נער בן 17 ממרכז הארץ הופתע יום אחד לגלות, כי 3,921 שקלים שהיו בחשבון החיסכון שלו הועברו לחשבון של אביו. משסירב האב להחזיר את הכסף, הגיש הבן תביעה נגדו לבית המשפט.

לפני כארבע שנים , לרגל חגיגת בר המצווה של הנער, פתחו לו הוריו חשבון חיסכון בבנק, ובו הפקידו עבורו את הכספים שקיבל לרגל האירוע. מאז הם גם נהגו להפקיד מדי חודש כספים בחשבון, עד שהצטבר בו סכום של כ-4,000 שקלים.

לפני כשנה התגרשו הוריו של הנער וחתמו ביניהם על הסכם חלוקת רכוש. הבן נשאר עם האם. בינתיים נקלע האב לקשיים כלכליים - לטענתו - ובאחד הימים הורה לסניף הבנק שבו התנהל חשבון החיסכון של הבן - ובו גם היתה לו זכות חתימה - להעביר את הכספים שנצברו לחשבונו שלו.

כאשר נודע הדבר לבן, פנתה האם אל בעלה לשעבר וביקשה ממנו להחזיר את הכסף לבנם, אך האב סירב. בעקבות זאת הגיש הבן, באמצעות עו"ד ויקטור ארביב, שמונה מטעם הלשכה לסיוע משפטי של משרד המשפטים, תביעה נגד אביו. הוא מבקש מבית המשפט לחייב את האב להחזיר לו את הסכום שמשך מחשבונו, בצירוף הוצאות משפט.
 
 
"נאלצתי לקחת את הכסף כי שילמתי חובות של אלפי שקלים שעשתה לי אשתי", הגיב האב בשיחה עם ידיעות אחרונות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by