בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עבודות שירות לאב שביצע מעשים מגונים בבתו החורגת 
 
 ביצע מעשים מגונים בבתו החורגת במשך שנתיים מגיל 14 (אילוסטרציה)   
 
חדשות נענע

ביהמ"ש גזר עליו חצי שנת מאסר שתומר בעבודות שירות ופיצויים בסך 25 אלף שקלים; זכה לאהדת השופטים, בשל שירותו הממושך בשטחים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שופטי בית המשפט המחוזי בתל אביב גזרו היום (שלישי) חצי שנת מאסר, שתבוצע בעבודות שירות, שנת מאסר על תנאי ופיצויים בסך 25 אלף שקלים, על אב שעשה מעשים מגונים בבתו החורגת במשך שנתיים, מאז היתה בת 14.

האב, רב סרן במילואים, מואשם גם בתקיפתם של הבת ובן נוסף. על פי כתב האישום, נגע האב בחזה של הבת מעל בגדיה, לפת את ישבנה, חיבק אותה ונישקה בצווארה ובלחייה. המעשים התרחשו בעת שהנאשם התגורר עם אשתו הקודמת, ממנה התגרש בינתיים, ועם בתה מנישואיה הקודמים. כתב האישום מציין מקרה שבו סטר האב לבנו, וכשהבת סיפר זאת לאמה, האב קילל אותה, בעט בה והפיל אותה על הרצפה.

בעוד הפרקליטות דרשה לגזור על הנאשם מאסר ממושך יותר ופיצוי כספי לבת, בטענה שמעשי האב חמורים ועלולים לגרום לבת טראומה לכל החיים, טען עורך דינו של האב, כי המעשים שביצע בבתו הם "הקלים ביותר בהיררכיה של עבירות מין במשפחה" ובוצעו ללא הפגנת כוח ואלימות. עורך הדין טען גם כי הילדה נהגה באסרטיביות, הדפה את מגעו של אב ולא אישפרה לו להשיג את מבוקשו.

השופטים קיבלו את עמדת ההגנה, בדבר חומרתם הנמוכה של המעשים ואת הטענה, שהתנהגות האב נבעה מלחצים ומתח על רקע שירותו הצבאי בשטחים. השופטים גם התחשבו בתרומתו של הנאשם למדינה והמליצו לצה"ל, שהרשעתו לא תפגע בשירותו הצבאי.

אחת השופטות נימקה את ההקלה בעונשו של האב באומרה, כי "הנאשם הינו איש צבא.. קצין אשר עשה לילות כימים במילוי תפקידו בשטחים, במהלך האינתיפאדה הראשונה והשנייה". השופטת הוסיפה כי "שליחתו למאסר בפועל עלולה לקפח את מקור פרנסת ילדיו ותגרום להרס המשפחה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by